sanal ofis hazır ofis

istanbul sanal ofis sanal ofis kiralama kadıköy sanal ofis sanal ofis sanal ofis nedir sanal ofis kiralama hazır ofis kiralama sahibinden ofis sahibinden kiralık ofis göztepe hazır sanal ofis en iyi sanal ofis en iyi hazır ofis prestijli sanal ofis prestijli hazır ofis ucuz sanal ofis

Cowork Ortak
Çalışma Alanı

Cowork / Ortak Çalışma Alanı

Başarılı bir Network imkanı için neden Co-Working space tercih edilmesi gerektiğini derleyen bu yazımızı sizin için hazırladık.

Cowork Ortak çalışma alanı günümüzde iyice yaygınlaştı. Co-Working space, yani ortak çalışma alanı kullanımı, uzun süredir çalışma hayatı trendlerinin başında geliyor. Peki nedir bu Co-Working, neden tercih edilmelidir, Network imkanında ne gibi faydalar sağlar?

cowork ortak çalişma alanı

Ortak Çalışma Alanı ile düşük maliyetler

Bugün bir ofis açmaya kalksanız, yüksek kira, personel giderleri gibi yüklü maliyetleri de yüklenmeniz gerekiyor. İşte tam bu noktada Tnext Office, ortak çalışma alanları çözümleriyle sizi bu yüklü maliyetlerden kurtarıyor. ‘Yaratıcılığımı sabit bir masada ortaya çıkaramam’ diyenler, üstelik seçim tamamen size kalmış oluyor. Geleneksel dört duvar arasında çalışma tabularını yıkıp, yeni insanlarla tanışarak iş birliği ilişkilerinizi geliştirmek için Co-Working çalışma deneyimi, yeni trendlerin başında geliyor. Üstelik sektörünüzdeki saygın yere sahip şirketleri Network ağınıza katmanız sayesinde, kendinize ve özel yaşamınıza daha çok vakit ayırabilmeniz de mümkün.

Her zaman evde çalışarak aynı verimliliği yakalamak mümkün değildir. Uzmanlar, yaratıcılık için kişinin mekan değişimi gerçekleştirmesinden yana. Siz de yaratıcılığınızı artırmak ve belli bir yere bağlı kalmadan çalışmak istiyorsanız; üstelik tüm bunlar olurken telefon ve sekreterlik hizmetleri, Wi-Fi, temizlik giderlerini düşünmeden ya da printer gibi demirbaş satın alımı yapmadan, Tnext Office’in modern mimari ile dekore edilmiş konforlu Cowork Ortak çalışma alanı sunulan bu hizmetlerden günlük veya aylık olarak faydalanabilirsiniz.

CoWorking