Merdivenköy Mah. Dikyol Sk. No:2 Business İstanbul B Blok İç Kapı No:179 Kadıköy, İstanbul

Girişimciye 12 Ay Geri Ödemesiz 400 Bin TL Kredi

Girişimciye 12 Ay Geri Ödemesiz 400 Bin TL Kredi

Türkiye’nin önde gelen bankası Halkbank’tan yeni girişimciler için avantajlı kredi fırsatı sunuyor.

Halkbank’ın sunduğu avantajlı kredi fırsatları için ihtiyacınız olan herşeyi Tnext Office sanal ofis paketlerimiz aracılığı ile karşılayabilir, sınırlı sayıda sunulan girişimci kredisi avantajlarından hemen faydalanabilmek için başvurabilirsiniz.

Kısaca bahsetmek gerekirse Halkbank’ın Girişimci Kredi destek paketlerinde her türlü girişimci kapsanmış durumda.

Biz de Tnext Office Hazır ve Sanal Ofis Hizmetleri olarak Halkbank’ın sunduğu kredileri sizler için derledik.

Unutmayın, aşağıda belirttiğimiz girişimci kredilerinden faydalanabilmeniz için gerekli tüm ihtiyaçlarınızı Tnext Office olarak sizlere sağlayarak sizi ve girişiminizi kredi çekmeye uygun hale getirme konusunda en hızlı çözümleri sağlıyoruz.

Girişimcilerin ihtiyaç duydukları finansmana erişimini sağlamaya odaklanan Genç, Cesur, Usta ve Halk Girişimci Kredileri avantajlı faiz oranlarıyla sunulurken, tüm kredi çeşitleri için azami 12 ay anapara ödemesiz olmak üzere 60 aya kadar vade imkânı tanınıyor.

Halkbankası’nın internet sitesinde yer alan paket detayları şu şekilde;

Genç Girişimci Kredisi

Üst limiti 350 bin TL olan bu krediden; üniversitelerin yüksekokul veya fakültelerinden mezun, mezun olduğu bölümle ilgili herhangi bir iş tecrübesi bulunmayan ve bu alanda kendi işini kurmak isteyen 35 yaşını aşmamış girişimciler faydalanabiliyor.

Cesur Girişimci Kredisi

Üst limiti 400 bin TL olan bu krediden; üniversitelerin yüksekokul veya fakültelerinden mezun, eğitimini aldığı ve en az 2 yıl deneyim kazandığı iş kolunda kendi iş yerini açmak isteyen 45 yaşını aşmamış girişimciler yararlanabiliyor.

Usta Girişimci Kredisi

Üst sınırı 300 bin TL olan bu krediye; mesleki kuruluşlardan eğitim sertifika/belgesi bulunan ve ilgili iş kolunda deneyim sahibi olan, 45 yaşını aşmamış, kendi iş yerini açmak isteyen girişimciler başvurabiliyor.

Halk Girişimci Kredisi

Üst limiti 250 bin TL olan bu krediden; bir iş fikrine dayalı olarak kendi işini kurmak isteyen/kurmuş olan, bu iş ile ilgili faaliyeti yürütme yeteneğine ve tecrübesine sahip olduğu düşünülen girişimciler yararlanabiliyor. Girişimcinin gazi, şehit/gazi yakını veya engelli olması durumunda kredi üst limiti 300 bin TL olarak uygulanıyor.

Kredi paketleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın.

Mevcut işletmenize ya da yeni kuracağınız girişiminize kredi çekebilmek için ihtiyaçlarınızı karşılayan tüm hazır ofis, sanal ofis, yasal adres hizmetlerimiz için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Posted by TNEXT Blogger
  • On 10 Ekim 2022
  • 0 Comment
Konuşmaya Başla
İletişime geç
Merhaba 🙋‍♀️
Detaylı bilgi için yardımcı olabiliriz 👋