sanal ofis hazır ofis

istanbul sanal ofis sanal ofis kiralama kadıköy sanal ofis sanal ofis sanal ofis nedir sanal ofis kiralama hazır ofis kiralama sahibinden ofis sahibinden kiralık ofis göztepe hazır sanal ofis en iyi sanal ofis en iyi hazır ofis prestijli sanal ofis prestijli hazır ofis ucuz sanal ofis

Girişimciye 12 Ay Geri Ödemesiz 400 Bin TL Kredi

Girişimciye 12 Ay Geri Ödemesiz 400 Bin TL Kredi

Türkiye’nin önde gelen bankası Halkbank’tan yeni girişimciler için avantajlı kredi fırsatı sunuyor.

Halkbank’ın sunduğu avantajlı kredi fırsatları için ihtiyacınız olan herşeyi Tnext Office sanal ofis paketlerimiz aracılığı ile karşılayabilir, sınırlı sayıda sunulan girişimci kredisi avantajlarından hemen faydalanabilmek için başvurabilirsiniz.

Kısaca bahsetmek gerekirse Halkbank’ın Girişimci Kredi destek paketlerinde her türlü girişimci kapsanmış durumda.

Biz de Tnext Office Hazır ve Sanal Ofis Hizmetleri olarak Halkbank’ın sunduğu kredileri sizler için derledik.

Unutmayın, aşağıda belirttiğimiz girişimci kredilerinden faydalanabilmeniz için gerekli tüm ihtiyaçlarınızı Tnext Office olarak sizlere sağlayarak sizi ve girişiminizi kredi çekmeye uygun hale getirme konusunda en hızlı çözümleri sağlıyoruz.

Girişimcilerin ihtiyaç duydukları finansmana erişimini sağlamaya odaklanan Genç, Cesur, Usta ve Halk Girişimci Kredileri avantajlı faiz oranlarıyla sunulurken, tüm kredi çeşitleri için azami 12 ay anapara ödemesiz olmak üzere 60 aya kadar vade imkânı tanınıyor.Girişimciye 400 Bin TL Kredi

Halkbankası’nın internet sitesinde yer alan Girişimciye 12 ay kredi paketi detayları şu şekilde;

 

Genç Girişimci Kredisi (Girişimciye 12 ay)

Üst limiti 350 bin TL olan bu krediden; üniversitelerin yüksekokul veya fakültelerinden mezun, mezun olduğu bölümle ilgili herhangi bir iş tecrübesi bulunmayan ve bu alanda kendi işini kurmak isteyen 35 yaşını aşmamış girişimciler faydalanabiliyor.

Örneğin; eczacılık fakültesini bitiren yeni mezun bir eczacının eczane, hukuk fakültesini bitiren yeni mezun bir avukatın hukuk bürosu, diş hekimliği fakültesini bitiren yeni mezun bir diş doktorunun muayenehane, anaokulu öğretmenliği mezununun anaokulu, mimarlık fakültesi mezununun mimarlık bürosu açmak istemesi gibi.

Kredi Limiti: 350.000 TL

Kredi Türü ve Vadesi: Aylık eşit taksitli işletme kredisi şeklinde azami 12 ay anapara ödemesiz dönem olmak üzere toplam azami 60 ay vade uygulanabilecektir.

 

Cesur Girişimci Kredisi (Girişimciye 12 ay)

Üst limiti 400 bin TL olan bu krediden; üniversitelerin yüksekokul veya fakültelerinden mezun, eğitimini aldığı ve en az 2 yıl deneyim kazandığı iş kolunda kendi iş yerini açmak isteyen 45 yaşını aşmamış girişimciler yararlanabiliyor.

Örneğin; tıp doktorları, tahlil laboratuvarı kuracak biyologlar, etüt merkezi açacak öğretmenler, diş doktorları, veterinerler, avukatlar gibi.

Kredi Limiti: 400.000 TL

Kredi Türü ve Vadesi: Aylık eşit taksitli işletme kredisi şeklinde azami 12 ay anapara ödemesiz dönem olmak üzere toplam azami 60 ay vade uygulanabilecektir.

 

Usta Girişimci Kredisi (Girişimciye 12 ay)

Üst sınırı 300 bin TL olan bu krediye; mesleki kuruluşlardan eğitim sertifika/belgesi bulunan ve ilgili iş kolunda deneyim sahibi olan, 45 yaşını aşmamış, kendi iş yerini açmak isteyen girişimciler başvurabiliyor.

  • En az ilkokul mezunu olan,
  • Kurmayı düşündüğü iş kolu ile ilgili bilgi, beceriye sahip olduğunu gösteren mesleki oda ve kuruluşlardan alınmış Mesleki Yeterlilik Belgesi, Ustalık Belgesi veya özel/kamu kuruluşlarından (İŞKUR, KOSGEB, Halk Eğitim Merkezleri, Belediye vb.) alınmış Ustalık/Uzmanlık Eğitim Sertifikasını belgeleyen,
  • İş konusunda faaliyet gösteren iş yerlerinde en az 3 yıl çalıştığını gösteren belgeye sahip olan,
  • 45 yaşını aşmamış olan girişimciler yararlanabilecektir.

Örneğin; kuaför yanında çalışarak işinde deneyim kazanmış ve kendi iş yerini açmak isteyen girişimciler, terzi atölyesinde deneyim kazanıp kendi terzi dükkânını açmak isteyen girişimciler gibi.

Kredi Limiti:  300.000 TL

Kredi Türü ve Vadesi: Aylık eşit taksitli işletme kredisi şeklinde azami 12 ay anapara ödemesiz dönem olmak üzere toplam azami 60 ay vade uygulanabilecektir.

 

KOSGEB Uzman Kredisi (Girişimciye 12 ay)

Bankamız ile KOSGEB arasından imzalanan “KOSGEB Uzman Girişimci Kredisi” protokolü ile Girişimci Firmalara ve Kadın Kooperatiflerine finansman desteği sağlanması hedeflenmektedir. İlgili işletmelerin ve kadın kooperatiflerinin, KOSGEB veri tabanına kayıtlı ve aktif, KOBİ Beyannamesi güncel ve onaylı, KOSGEB desteklerinden yasaklı olmayan işletme olması gerekmektedir.

  • Girişimci Firmalar: KOSGEB desteği ile işini kurmuş ve “İleri Girişimci Destek Programı Faaliyet Konuları Tablosu”nda yer alan sektörlerde faaliyet gösteren girişimciler kastedilmektedir.
  • Kadın Kooperatifleri: Asgari 7 gerçek kişi ve/veya kamu veya özel hukuk tüzel kişi ortak ile kurulan, ortaklarının en az %50’si kadın olan, Ticaret Sicile tescil edilerek tüzel kişilik kazanan, kuruluş, işleyiş ve denetim işlemlerine ait hizmetleri T.C. Ticaret Bakanlığı’nca gerçekleştirilen ve “İleri Girişimci Destek Programı Faaliyet Konuları Tablosu”nda yer alan sektörlerde faaliyet gösteren kooperatifler.

Girişimcilere, KOSGEB tarafından sağlanacak 3 puan faiz desteği ile kredi imkanı sunulmaktadır.

Kredi Limiti:  300.000 TL

Kredi Türü ve Vadesi: Aylık eşit taksitli işletme kredisi şeklinde azami 6 ay anapara ödemesiz dönem olmak üzere toplam azami 36 ay vade uygulanabilecektir.

Halk Girişimci Kredisi (Girişimciye 12 ay)

 

Üst limiti 250 bin TL olan bu krediden; bir iş fikrine dayalı olarak kendi işini kurmak isteyen/kurmuş olan, bu iş ile ilgili faaliyeti yürütme yeteneğine ve tecrübesine sahip olduğu düşünülen girişimciler yararlanabiliyor. Girişimcinin gazi, şehit/gazi yakını veya engelli olması durumunda kredi üst limiti 300 bin TL olarak uygulanıyor.

Örneğin;konfeksiyon sektöründe uzun yıllar faaliyet gösteren satış yetkilisinin kendi iş yerini kurması gibi.

Kredi Limiti: 250.000 TL*

*Girişimcinin gazi, şehit/gazi yakını veya engelli olması durumunda kredi üst limiti 300.000 TL’dir. Bu limitin 250.000 TL’ye kadar olan kısmını Dijital Kredi Platformu aracılığıyla kullanabilir.

Kredi Türü ve Vadesi: Aylık eşit taksitli işletme kredisi şeklinde azami 12 ay anapara ödemesiz dönem olmak üzere toplam azami 60 ay vade uygulanabilecektir.

 

Esnaf Girişimci Kredileri (Girişimciye 12 ay)

Girişimci esnaf ve sanatkârlara, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri (ESKKK) kefaletiyle veya doğrudan kullandırım şeklinde Hazine ve Maliye Bakanlığı %100 faiz destekli (sıfır faizli) olarak sunulmaktadır.

  • KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimini tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış girişimci esnaflara, KOSGEB tarafından onaylanan projelerini Bankamıza sunmaları durumunda 300.000 TL ve 5 yıla kadar vadeli Genç Girişimci Kredisi, imkânı sunulmaktadır.
  • 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu kapsamında, kredi başvuru tarihi itibarı ile en az 1 yıllık ustalık belgesine sahip olan ve ustalık belgesiyle ilgili meslek kolunda, son 1 yıl içinde kendi adına işletme kurduğunu belgeleyen esnaf girişimcilere 500.000 TL ve 5 yıla kadar vadeli Usta Girişimci Kredisi,imkânı sunulmaktadır.

Hazine ve Maliye Bakanlığı %100 faiz destekli (Sıfır Faizli) olarak sunulmaktadır.

Girişimciye 12 ay
Girişimciye 12 ay

 

Girişimcilerin yeni iş kurmaları ve ekonomik hayata katılmalarını desteklemek amacıyla Girişimci Kredisi ürününü geliştirdik.

Yeni iş fikirleri ve buluşlar “Halkbank Girişimci Kredileri” ile hayat buluyor!

Farklı deneyimlere ve farklı alanlarda iş fikirlerine sahip girişimcilere özel kredi seçenekler sununan Halkbansı, Girişimci Kredileri ile üniversite mezunu genç girişimcilerden teknokentlerde faaliyet gösteren teknolojik girişimcilere kadar geniş bir yelpazede girişimcileri destekliyoruz.

Girişimciye 12 ay Kredi paketleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın.

Mevcut işletmenize ya da yeni kuracağınız girişiminize kredi çekebilmek için ihtiyaçlarınızı karşılayan tüm hazır ofis, sanal ofis, yasal adres hizmetlerimiz için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.