sanal ofis hazır ofis

istanbul sanal ofis sanal ofis kiralama kadıköy sanal ofis sanal ofis sanal ofis nedir sanal ofis kiralama hazır ofis kiralama sahibinden ofis sahibinden kiralık ofis göztepe hazır sanal ofis en iyi sanal ofis en iyi hazır ofis prestijli sanal ofis prestijli hazır ofis ucuz sanal ofis

Göztepe Sanal Ofis

Göztep Sanal Ofis

Göztepe sanal ofis seçimi açısından oldukça uygun bir semttir. Hem nezih hem de fiyat konusunda avantajlıdır. Anadolu yakasında oturanlar ya da bu yakadan sanal ofis hizmeti almak isteyenlerin en çok tercih ettiği semtler arasında yer almaktadır. Göztepe sosyal ve ekonomik yönden gelişmiş bir semttir. Bu nedenle çok fazla tercih edilen semtler arasındadır. Sanal Ofis, bir iş posta adresi, posta yönetimi, toplantı odalarına erişim, gündüz masaları ve telefon yanıtlama hizmetlerini içeren düşük maliyetli bir hizmet setidir. Genel giderleri düşük tutarken müşterilerinize ve profesyonel müşterilerinize güçlü bir imaj sunarken yeni bir iş kurmanın da en iyi yollarından bir tanesidir. Ancak sanal ofis her firmaya uygun değildir.

Hazır Ofis Anadolu Yakası
Göztepe Sanal Ofis

Bir sanal ofis hizmet paketi satın almadan önce mutlaka göz önünde bulundurmanız gereken kritik noktalar vardır.

 • Tüm işletmeler uzaktan çalışamaz. İyi bir sanal ofis planı, toplantı odalarına ve gündüz masalarına erişim vererek bunu sağlar. Ancak bazı işletmeler için bu yeterli olmayabilir. Sizin ya da ekibinizin en verimli olduğu koşulları düşünmeniz çok önemlidir. Görevleri tamamlamak için sık sık iş birliğine ihtiyaçları var mı? Sık sık yüz yüze görüşme gerekli mi? Alan kısıtlamaları veya zayıf internet bağlantısı nedeniyle uzaktan çalışma zor mu? Eğer bu sorularınızın cevabı hayır ise Göztepe sanal ofis kiralamayı düşünebilirsiniz.
 • İş adresiniz vermiş olduğunuz hizmeti yansıtıyor mu? Bu cevaplamanız gereken en kritik sorudur. Sanal ofisinizin müşterilerinize siz ve işiniz hakkında ne hissettirdiğini düşünün. Ayrıca seçilen adresin sizin ve gelecekteki ekibiniz için uygun olup olmadığını da değerlendirin. Örneğin, bir toplantı odası veya çalışma masası kullanmak istiyorsanız, adres yakın ve toplu taşıma ile erişilebilir olmalıdır.
 • Çalışanlar artık geçmişte olduğundan çok daha fazla meşgul durumdalar. Aileleri, arkadaşları ve kendileri için geçirdikleri zaman yok denecek kadar azdır. 25 bin çalışan üzerinde yapılan bir araştırma, yaklaşık 4 katılımcıdan 3’ünün uzaktan çalışmanın iş/yaşam dengesine yardımcı olduğunu söylediğini ortaya koydu. Göztepe Sanal ofis, iş hayatı ile ev hayatı arasında mükemmel bir dengenin korunmasına yardımcı olur. Bu da işe yeni bir heyecan getirir. Çalışan ve işverenler aileleriyle daha fazla vakit geçirebilir, kişisel refah ve zihinsel sağlıklarına odaklanabilirler. Tüm bu koşullar sizin için uygunsa kesinlikle sanal ofis kiralama hizmeti almak sizin için çok önemlidir.
 

Uzaktan çalışma yeni teknoloji girişimleri sayesinde niş bir trend olmaktan çıkıp dünya çapında yaygın olarak kabul gören bir iş yapma biçimine dönüştü. Yeni kurulan şirketlerden çok uluslu şirketlere kadar herkes arasında popüler olan sanal ofis, insanların işlerini yaptıkları yerden uzakta sabit bir ofis adresi kiraladıkları bir hizmet anlamına gelmektedir.

Göztepe Sanal Ofis Anadolu Yakası

Yeni bir işletme kurma fikri çoğu kişiyi heyecanlandırır. Ancak belli başlı gider kalemleri ortaya dökülünce çoğu kişi bu fikirden vazgeçer. Bir işletmeyi yönetmenin ilk günlerinde birçok işletme sahibi evden çalışır. Bunun da nedeni gider kalemlerini aza indirmeye çalışmaktır. Ancak en iyi müşterileri çekmek için daha prestijli bir iş adresine ihtiyacınız olur. İşte tam da bu noktada Göztepe sanal ofis Anadolu yakası devreye giriyor. Şehrin dikkat çeken bir noktasında sanal bir adres için para ödüyor ardından bu adresi potansiyel müşterilerinize yapacağınız yazışmalarda kullanabiliyorsunuz. 

Teklifinize ekstra ağırlık katan sanal bir şirket adresi için ödeme yapıyorsanız, bunu e-postalarınızda ve tanıtım materyallerinizde kullanabilirsiniz. Ancak durum böyle olunca yine kafada soru işaretleri oluyor. Ya insanlar o adresten sizinle iletişim kurmaya çalışırsa? Bu nedenle çoğu Göztepe sanal ofis paketin bir parçası olarak sabit bir iş telefonu da sunar. Bu telefon numarası sadece şirketinize tahsis edilir. Aynı zamanda sizin adınıza yanıtlanır ve sizi arayan kişiler e-posta yoluyla size iletilir.

Çoğu sanal ofis paketi, sizin adınıza aramaları yönetebilecek ve toplantı rezervasyonu yapabilecek tam eğitimli bir resepsiyonist içerir. Bu nedenle o ofiste bulunmasanız bile, müşterileriniz tamamen profesyonel bir deneyim yaşamaya devam edecek. Büyük bir şehrin prestijli bir bölgesinde ofis kiralamak, çoğu yeni kurulan küçük işletmeler için çoğu zaman söz konusu değildir. İşletmenizin yaşam döngüsünün başlarında, finansman sıkıntısı olması normaldir. Her harcama konusunda dikkatli olmaları gerekir. Bütçenizi merkezi bir konumdaki gösterişli bir ofise yatırmak, çoğu zaman zordur.

Bununla birlikte, bir profesyonellik havası sergileyebilmeniz gerekir. Küçük bölgelerde rastgele bir adres seçmeniz işinizi büyütmez. Bu nedenle, çok daha düşük bir maliyetle sanal ofis kiralamak ideal çözümdür. Esneklik iş dünyasında çok önemli bir avantajdır. 2019’da yapılan bir ankete göre uzaktan çalışanların yüzde 40’ı esnek çalışma programlarının uzaktan çalışmadaki verimi artırmasında büyük yararı olduğunu düşünüyor. Sanal ofis çözümleri, her zaman fiziksel olarak o konuma bağlı kalmadan prestijli bir iş adresine sahip olduğunuz anlamına gelir.

Göztepe Sanal ofis kiralamanın en önemli avantajlarından bir tanesi idari maliyetlerin azalmasıdır. Herhangi bir işletmede işe alım maliyetleri, yönetici personel istihdam etmekten ziyade büyümeye yardımcı olacak uzmanların işe alınmasına odaklanır. Ancak bu, şirketin günlük işleyişinde bir boşluk bırakır. Sanal bir ofis resepsiyonistinin sağlayabileceği özel yardım, boşluğun kapatıldığı anlamına gelir. Bu nedenle ağır faturalar olmadan ofis trafiğinizi yönetme konusunda yardım alırsınız.

Göztepe Sanal Ofis

Sanal Ofis Kiralama Fiyatları

Peki, Göztepe sanal ofis sizin için uygun mu? Elbette herkese uyan tek bir çözüm yoktur. Sanal ofisin avantajlarını işletmenizin ve müşterilerinizin özel ihtiyaçlarına göre sıralamak çok dikkat etmeniz gereken bir şeydir. Her gider kaleminde olduğu gibi eğer bir sanal ofis kiralamaya karar verirseniz yapmış olduğunuz yatırımdan tam bir verim almanız gereklidir.

Bu nedenle sanal ofis sağlayıcısıyla bir anlaşma yapmadan önce bir dizi araştırma yapmanız gereklidir. Öncelikle gereksinimlerinize uygun bir sanal ofis kiralama şirketiyle anlaştığınızdan emin olmalısınız. Bazı sanal ofisler pek çok avantaj sağlayabilirken bazıları imajınızı zedeleyebilir. Bu nedenle prestijinizi en üst seviyeye taşıyacak bir sanal ofis kiralaması yapmanız gereklidir. Ancak bunu yaparken maliyeti göz önünde bulundurmanız önemlidir. Sanal ofis fiyatları seçilen hizmete göre değişkenlik göstermektedir. Bu durum bu tarz ofisleri her bütçeye uygun kılar. Her sanal ofis sağlayan firmanın kendine özgü paketleri vardır. Bu paketler içerisinde Adres Paket, Giriş Paket, Optimum Paket ve Her Şey Dahil hizmetler mevcuttur. Bu paketlerden en kapsamlısı Her Şey Dahil olandır.

Göztepe Sanal Ofis “Her Şey Dahil Paket” içeriği:

 • Prestijli yasal adres sahibi olmak
 • Açılış ve yoklama işlemlerinizde profesyonel destek almak
 • Tebligat adresi olarak kullanım hakkından faydalanmak
 • Posta takibi, bilgilendirme ve yönlendirme hizmetinden faydalanmak
 • Ücretsiz numara tahsisi ile işletmenize sunulan bir hattan faydalanırsınız
 • Gelen aramalarınızın firma isminiz ile karşılanır ve bu da imajınızı yükseltir
 • Gelen telefonlar anında size iletilir
 • Sınırsız ortak alan kullanım avantajından faydalanırsınız
 • Ayda 5 gün hazır ofis kullanımı imkanına sahip olursunuz
 • Ayda 5 saat toplantı odası kullanım hakkı elde edersiniz
 • Limitsiz yüksek hızlı internet avantajından yararlanırsınız
 • Paketiniz dışında kalan ekstra toplantı odası kullanımlarında indirimli fiyatlardan faydalanırsınız
 • Ücretsiz ikramlardan hem siz hem de misafirleriniz için sınırsız olarak yararlanma imkanına sahip olursunuz.

Göztepe sanal ofis hizmetleri hakkında bilgi almak veya yararlanmak için bize şimdi ulaşın.

Göztepe Sanal Ofis