sanal ofis hazır ofis

istanbul sanal ofis sanal ofis kiralama kadıköy sanal ofis sanal ofis sanal ofis nedir sanal ofis kiralama hazır ofis kiralama sahibinden ofis sahibinden kiralık ofis göztepe hazır sanal ofis en iyi sanal ofis en iyi hazır ofis prestijli sanal ofis prestijli hazır ofis ucuz sanal ofis

TNEXT OFFICE KİRALIK OFİS HİZMETLERİ

Biz Kimiz?

TNEXT OFFICE

2021 yılında kurulan, Kadıköy- Göztepe Business İstanbul Plazada hizmet vermekte olan kurumumuz, sizlere Hazır Ofis – Sanal Ofis – CoWorking Alanı ve Toplantı Odası hizmetlerini sunmaktadır.Kurumumuz, İstanbul’un tam kalbinde, ulaşım sorunu olmayan, iş dünyasının yükselen trendi Kadıköy- Göztepe Business İstanbul Plaza’da 370 metrekare alan içerisinde konforlu ve prestijli hazır ofis hizmetleri ve iş yeri adresi sunmaktadır.

Yeni girişimcilere, ofis yenilemek isteyenlere, şirket maliyetlerini düşürmek isteyen işverenlere yönelik kişiye özel ofis çözümleri sunuyoruz.Zamanını iyi yönetmek isteyen ve akıllı bir yatırım yapmak isteyen sizleri daha iyi bir geleceğe taşıyacak ofis çözümleri sunmak için çok heyecanlıyız.

0 K+
Member active
0 +
Company active
0 +
Private room
0 +
Years Experience

HİZMETLERİMİZ

HAZIR OFİS
Profesyonel ofis hizmetleri ve çözümlerimiz ile siz ve ekibiniz için konforunuza ve prestijinize dair her şeyi düşündük.
SANAL OFİS
Fiziksel ofis ortamına ihtiyacı olmayan siz değerli üyelerimiz için yasal adres, tebligat, posta ve kargo takibi, sekreterlik, telefon/ santral hizmeti ile ofis ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.
TOPLANTI ODASI
Prestijli plazada saatlik veya günlük kiralayabileceğiniz, ses yalıtımlı, teknolojik toplantı odalarımızla misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.
COWORKING
Firma çalışanlarınıza ya da kendi ihtiyacınıza yönelik esnek çalışma ortamlarını ortak çalışma alanı hizmetimiz ile yaratabilirsiniz.
SANTRAL SEKRETER HİZMETİ
Şirket isminizle cevaplanacak olan telefon numaranızı profesyonel ekibimizle, gerçek kişilerle karşılıyor, sekreterimiz not alıyor veya size aramayı yönlendiriyoruz.

Hakkımızda Neler Dediler?