Hakkımızda

TNEXT OFFICE KİRALIK OFİS HİZMETLERİ

Biz Kimiz?

TNEXT OFFİCE

2021 yılında kurulan, Kadıköy- Göztepe Business İstanbul Plazada hizmet vermekte olan kurumumuz, sizlere Hazır Ofis – Sanal Ofis – CoWorking Alanı ve Toplantı Odası hizmetlerini sunmaktadır.Kurumumuz, İstanbul’un tam kalbinde, ulaşım sorunu olmayan, iş dünyasının yükselen trendi Kadıköy- Göztepe Business İstanbul Plaza’da 370 metrekare alan içerisinde konforlu ve prestijli hazır ofis hizmetleri ve iş yeri adresi sunmaktadır.

Yeni girişimcilere, ofis yenilemek isteyenlere, şirket maliyetlerini düşürmek isteyen işverenlere yönelik kişiye özel ofis çözümleri sunuyoruz.Zamanını iyi yönetmek isteyen ve akıllı bir yatırım yapmak isteyen sizleri daha iyi bir geleceğe taşıyacak ofis çözümleri sunmak için çok heyecanlıyız.

0 K+
Member active
0 +
Company active
0 +
Private room
0 +
Years Experience
SİZİN İÇİN

OFİS PLANLARIMIZ

HAZIR OFİS

Profesyonel hazır ofis hizmetleri ve çözümlerimiz ile siz ve ekibiniz için konforunuza ve prestijinize dair her şeyi düşündük.

SANAL OFİS

Fiziksel ofis ortamına ihtiyacı olmayan siz değerli üyelerimiz için sanal ofis hizmetimiz ile tüm ofis ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

COWORKING

Firma çalışanlarınıza ya da kendi ihtiyacınıza yönelik esnek çalışma ortamlarını CoWorking hizmetimiz ile yaratabilirsiniz.

TOPLANTI ODASI

Firma çalışanlarınıza ya da kendi ihtiyacınıza yönelik esnek çalışma ortamlarını CoWorking hizmetimiz ile yaratabilirsiniz.

TNEXT OFFICE olarak Sanal Ofis anlayışınızı değiştiriyoruz.

  Sanal Ofis paketlerimiz ile yasal adres, tebligat adresi gibi ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 
YORUMLAR

Misafirlerimiz Hakkımızda Ne Dedi?