Merdivenköy Mah. Dikyol Sk. No:2 Business İstanbul B Blok İç Kapı No:179 Kadıköy, İstanbul

Kiralık Ofis / Hazır Ofis ?

Kiralık Ofis / Hazır Ofis ?

Şirketinizin adresini belirlerken şüphesiz en ince ayrıntıyı düşünüyorsunuz. Lokasyondan, ofisinizin bulunduğu plazaya veya iş hanına, kira ücretinden, çevresindeki imkanlara, toplu ulaşıma olan yakınlığına kadar bir çok alternatif seçim kriterlerinizi oluşturuyor. Üstelik iş sadece bunlarla da bitmiyor. Gelin bu yazımızda geleneksel ofis kiralama ile Hazır Ofis kiralaması arasındaki farklardan, avantajlardan bahsedelim. Bu yazının sonunda Kiralık Ofis arayışının belki de sonuna geleceksiniz.

Kiralama, günümüzün en popüler sistemi. Şirketler büyük paralar ödeyerek malın sahibi olmayı tercih etmiyor ve onları kiralama yönetimini seçiyor. Ofislerde kullanılan basit veya profesyonel yazıcılar, TV, mobilya her türlü eşyayı artık kiralayabiliyorsunuz. Öyle ki ofis içerisinde kullanılan kırtasiye malzemelerinin bir çoğu (zımba, makas, delgeç vb.) kiralanabilir oldu.

İş böyleyken ofisinizi şirketiniz için satın almak, gayrimenkul için yatırım yapmak artık gereksiz kalıyor. Satın alma için ödenen paralar; sermaye, ar-ge gibi alanlara yatırım yaparak sürdürülebilirliği ve karlılığı ciddi anlamda arttıralabiliyor.

Kiralık ofis arayışınızda da karşınıza iki alternatif çıkıyor. Kiralık ofisinize isterseniz geleneksel ofis kiralayarak isterseniz de Hazır Ofis kiralayarak sahip olabiliyorsunuz.

Sistemin Avantajları

Geleneksel ofis kiralaması, hazır ofis kiralamalarına göre zahmetli ve maliyetli oluyor. Geleneksel bir ofis kiraladığınızda ilk önce karşınıza çıkan masrafınız şüphesiz stopaj. Ülkemizde stopaj yıllık kira bedelinin %20 sini oluşturmakta ve maalesef bu ödeneğin şirketinize hiçbir geri dönüşü yok. Hazır Ofis kiralamalarında ise durum çok avantajlı. Kiralık ofis ihtiyacınızı Hazır Ofisten yana kullandığınızda şirketinize %18 kdv faturası kesiliyor ve kesilen faturayı giderleştirerek şirketinize avantaj sağlıyorsunuz. Bitmedi, bu daha Hazır Ofis sisteminin ilk avantajıydı.

Kiralık ofis arıyorsunuz ve Hazır Ofisten yana tercihiniz oldu. Bu noktada avantajlarınız çok fazla.

Hazır Ofisler adından da anlaşıldığı üzere sizlere hazır bir şekilde teslim edilir. Masa, sandalye, keson, dolap, etajer hatta ve hatta askılık dahi ofisinizde bulunur. Bunlar için herhangi bir yatırım yapmanıza, masraf yapmanıza gerek kalmaz. Ofisinizin alt yapısı için yine aynı şekilde masraf yapmanıza gerek yok. Masanızda telefonlarınız olur, yüksek hızlı internete sahip olursunuz.

Kiraladığınız hazır ofis personel giderlerinizde de tasarruf sağlayacak. Geleneksel ofis kiralamasında merkezinizin temizliği ve bakımı için personel istihdam etmeniz gerekirken Hazır Ofis Çözümlerinde bu sorumluluklar hizmet sağlayıcıya ait olur. Aynı şekilde hizmet sağlayıcı bir sekreter tahsis eder ve telefon yanıtlama, ofis içi ihtiyaçlarınızın çözümü, posta ve kargo takibi, misafir karşılama hizmetlerini sunar. Bu sayede sekreter istihdamı yapmamış olursunuz.

TNEXT OFFICE KİRALIK OFİS, SAHİP OLACAKLARINIZ

Kiralık ofis ihtiyacınızı TNEXT OFFICE’ten Hazır Ofis kiralayacak olursanız;

– Stopaj ödemez, KDV faturası kesilir ve giderleştirebilirsiniz,

– 7/24 ofis kullanımına sahip olursunuz,

– Prestijli iş yeri adresiniz olur,

– Güvenlikli plazada kiralık ofis sahibi olursunuz,

– Kapalı otopark imkanından faydalanabilirsiniz,

– Ses yalıtımlı ofis ve toplantı odalarıyla gizliliğiniz korunur,

– Toplu ulaşımın merkezinde, metronun hemen çıkışında ofisiniz olur,

– Sınırsız sıcak içecek ve su ikramından faydalanırsınız,

– Toplantı ihtiyaçlarınız için toplantı odası kullanımın faydalanırsınız,

– Gelen misafirleriniz sekreterimiz tarafından karşılanır ve sizlere yönlendirilir,

– Şirketiniz için telefon numarası tahsis ederiz,

– Tahsis edilen telefonunuzu santralimize bağlar, gelen aramalarınızı firma isminizle karşılar ve yönlendiririz,

– Günlük olarak temizliğiniz yapılır.

  • Posted by TNEXT Blogger
  • On 12 Ekim 2021
  • 0 Comment
Tags: hazır ofis, kiralık ofis, ofis, ofis kiralama
Konuşmaya Başla
İletişime geç
Merhaba 🙋‍♀️
Detaylı bilgi için yardımcı olabiliriz 👋