sanal ofis hazır ofis

istanbul sanal ofis sanal ofis kiralama kadıköy sanal ofis sanal ofis sanal ofis nedir sanal ofis kiralama hazır ofis kiralama sahibinden ofis sahibinden kiralık ofis göztepe hazır sanal ofis en iyi sanal ofis en iyi hazır ofis prestijli sanal ofis prestijli hazır ofis ucuz sanal ofis

OFİS MALİYETLERİNİ DÜŞÜRMEK İÇİN FİKİRLER

OFİS MALİYETLERİNİ DÜŞÜRMEK İÇİN FİKİRLER

Ofis maliyetlerinin nerede oluştuğu, bu masrafların düşürme ve önüne geçmek için alınacak önlemler neler olabilir?

Genel giderler olarak adlandırılan ofis giderleri, kârlılığını etkileyen önemli kalemlerden biridir. Ofislerin gider kalemlerinden elektrik-su-doğalgaz-telefon ve ofiste kullanılan araçların yıpranma ve değişimin zamanlarının gelmesi ve bunun gibi giderler üst üste geldiğinde, maliyetleri yönetmek zor olabiliyor. Genel ofis maliyetlerini tek kaleme indirmek ve ihtiyaca uygun kiralama yöntemleri tercih etmek günümüzde en popüler seçenek. Bugün birçok büyük ve seçkin işletmenin en çok tercih ettiği yöntemde kiralamadır. Ofis maliyetleri hesaplamadan geçirdiğiniz zaman bile önemli zaman tasarrufudur. Giderlerin kullanımdaki artışlarında oluşabileceği dikkate alındında, hazır ofis –sanal ofis ve ortak kullanımlı çalışma masaları tercih etmek en avantajlı maliyet indirgeme yöntemleri olarak öne çıkıyor.

Hazır Ofis Kiralamanın Avantajları

Bugün birçok seçkin firma hazır ofis kiralayarak giderlerinin önüne geçti. Peki nedir hazır ofis avantajları ve maliyetlere etkisi nedir? Kira bedeli neleri kapsıyor?

  • Elektrik-su-doğalgaz-telefon-internet-bina giderleri ve temizlik giderleri
  • Ofis mobilyaları ve kullanılan tüm araç-gereç ve bunların eskime ve değişim maliyetleri
  • Taşınma maliyetleri
  • Stopaj olmadan kiralama ve KDV avantajı

Sanal Ofis Kiralamanın Avantajları

Küçük işletmelerin ve ofise ihtiyaç duymayan işletmelerin en çok tercih ettiği kiralama yönetimidir. Ofis maliyetlerine katlanmadıkları gibi, ofis konforunda çalışmalarını sürdürürler. Peki sanal ofis avantajları nelerdir?

  • Sekterlik ve posta hizmeti alırlar
  • Dilediklerinde fiziki ofis ve toplantı odası kullanımı
  • Stopaj olmadan kiralama ve KDV avantajı

Ortak Paylaşımlı Masa Kullanımı (CO-WORKİNG)

Günümüzün en trend yöntemlerinden biri de ortak paylaşımlı masa kullanımı yani Co-Working. İhtiyaç duyulan süre ve kişi sayısı kadar, masa kiralaması yapabilir ve projelerinizi yönetebilirsiniz. CoWorking ile ofis giderlerine katlanmadığınız gibi fiziksel ofis ihtiyaçlarınızın tamamına yönelik hizmetleri alırsınız.