sanal ofis hazır ofis

istanbul sanal ofis sanal ofis kiralama kadıköy sanal ofis sanal ofis sanal ofis nedir sanal ofis kiralama hazır ofis kiralama sahibinden ofis sahibinden kiralık ofis göztepe hazır sanal ofis en iyi sanal ofis en iyi hazır ofis prestijli sanal ofis prestijli hazır ofis ucuz sanal ofis

Sanal Ofis Anadolu Yakası

Sanal Ofis Anadolu Yakası

Sanal ofis Anadolu Yakası bölgesinde birçok seçenek ve hizmet paketi dahilinde sahip olabileceğiniz yasal şirket adresi kavramıdır. Yeni bir iş kurmak söz konusu olduğunda ilk olarak mali tablo hazırlanır. Bu tabloda öncelikle giderler belirlenir. Ardından maliyetleri düşürmek için o tablo üzerinde bir çalışma daha yapılır. Bir şirket kurmak kolay, ancak planlama yapmak ve bu plana uymak hepsinden daha zordur. Bu nedenle şirket kurulumu nasıl yapılır sorusunun cevabını bulmadan önce bütçe planlamanızı yapmanız gerekmektedir. Bu bütçe planlaması sizi bir adım öne taşıyacaktır. Planlamanızı ne kadar doğru yaparsanız o kadar başarılı bir şirket yönetimi sağlarsınız.

Her yeni iş kuran bir işletmeci ya da girişimci öncelikle bir ofis kiralama hizmeti arar. Ancak günümüzde artan daire kiralama fiyatları çoğu işletmeciyi düşündürmektedir. Bütçe kısıtı olan her firma bu giderlerle nasıl başa çıkacağı konusunda birtakım karamsarlıklara kapılmaktadır. Ancak artık yeni işletme kuracaklar için birçok seçenek oldu.

Bu seçeneklerden bir tanesi de sanal ofis kavramıdır. Evden çalışmayı planlayanlar, girişimciler ve kısıtlı bütçesi olanlar için inanılmaz bir kavramdır. İster sadece bir yasal adrese sahip olabilir, isterseniz çalışma alanlarından faydalanabilir, isterseniz de sekretarya hizmeti alabilirsiniz. Bir sanal ofis kiralama işlemi yapmak sizi tam anlamıyla memnun edecektir. Sizden hizmet almak isteyen kişilere profesyonelliği hissettirmek isteyebilirsiniz. Bu profesyonellik hem sizi hem de müşterilerinizi sizden hizmet almaya teşvik eder. Günümüzde prestij tartışılmaz bir konudur. Artık herkes hem uygun maliyetle hem de prestijli bir şirketten hizmet almak istiyor. Günümüzde artık herkes her istediği hizmete istediği fiyattan ulaşabilmektedir.

Teknolojinin ilerlemesiyle istenilen her şeye tek tıkla ulaşılabilen bir dünyada bu durum artık garipsenmiyor. Bu nedenle özellikle yeni işletme kuracakların bu durumu mutlaka göz önünde bulundurmaları gerekiyor. Sanal ofis Göztepe bölgesinde özellikle erişebileceğiniz birçok sanal ofis sağlayıcı firmalara erişmeniz mümkündür. Ancak hangi sağlayıcıdan hizmet aldığınıza çok dikkat etmelisiniz. Eğer kendi firmanızın yapısına uygun bir sağlayıcı ile anlaşamazsanız yaptığınız bütün planlar alt üst olabilir. Yasal yaptırımlarla karşı karşıya kalabilir, şirketinizin büyüme hedeflerini erişemeden küçülebilir. Her yeni bir işletme kuracak olan kişilerin kendilerine göre bir planlaması vardır. Bu planlamanın doğru olarak işleyebilmesi için adımlarınızı çok dikkatli atmalısınız. Sizi her koşulda destekleyecek bir sağlayıcı firma ile anlaştığınız takdirde işleriniz yolunda gidecektir.

Sanal Ofis Anadolu Yakası Kimler İçin Uygundur?

Yeni bir işletme kurmaya karar verdiniz. Şirketinizin adına, logosuna ve hizmet vereceğiniz alanı belirlediniz. Sıra geldi resmi şirket kurulumuna. Bütçenizi ortaya koydunuz. Küçük ölçekli bir işletme açacaksınız. Herkes en başında büyük ölçekli bir firma kurulumu yapmak zorunda değildir. Zamanla işlerinizi büyütebilirsiniz. Bu durum asla motivasyonunuzu düşürmemelidir. Aksi takdirde veriminiz düşecektir. Verimli çalışmak ister kendi işinizin sahibi olun, isterseniz bir şirkette çalışan olun markaların büyümesini sağlayan yegane unsurdur. Bu unsuru gözden kaçırdığınız anda markanız büyüme eğiliminden çok gerileme adımları gösterecektir.

  • Sanal ofis Anadolu Yakası kiralama e-ticaret firması kurmak isteyenler için oldukça uygundur. E-ticaret günümüzün yükselen değerleri arasındadır. İnternet üzerinden satış yapmak özellikle pandemi döneminde son 10 yılı geride bırakmıştır. Pandemi alışkanlıklarımızın hala sürdüğünü söylesek asla abartmış olmayız. Bu alışkanlıklarımızdan bir tanesi de internetten alışveriş yapmaktır. E-ticaret yapmak günümüzde hem iyi bir iş fikridir hem de kazançlıdır. İnternet üzerinden satış yaparken asla fiziki bir dükkana sahip olmanız gerekmez. Bu da sizi sanal ofis Anadolu yakası kiralama işlemi yapmaya teşvik eder.
  • Freelancer çalışan bireyler için de sanal ofis kiralama hizmeti almak oldukça uygundur. Günümüzde çoğu kişi kendi hesabına çalışmayı daha mantıklı buluyor. Belli bir mesai saatine sıkışmadan istediği yerde istediği saatte çalışmayı tercih ediyor. Freelancer çalışan kişiler için sanal ofis kiralamak oldukça caziptir.
  • Sanal ofis Anadolu Yakası kiralama hizmeti almasının uygun olacağı bir diğer iş kolu da fiziki bir ofise ihtiyaç duymayanlardır. Sürekli olarak dışarıda olanlar için de uygundur.
  • Yüksek bütçeli ofis giderlerini karşılamakta zorlanacaklar için de uygun olan sanal ofis seçeneği yeni kurulan birçok küçük işletmenin kurtarıcısı olmuştur. Bu sayede küçük işletmeler büyük maliyetlerin altına girmeden iş faaliyetlerini sürdürebilirler.
  • Prestij konusuna bir kez daha değinecek olursak resmi iş adresinizin bulunduğu yer çok önemlidir. Düşük bütçeniz var ancak A+ bir yerde resmi şirket adresine sahip olmak isteyenler için sanal ofis Anadolu yakası bölgesinde kiralamak çok iyi bir seçenektir.
Sanal OFis Anadolu Yakası
Sanal OFis Anadolu Yakası

Sanal Ofis Paket Seçenekleri Var mı?

Sanal Ofis Anadolu Yakası ofisleri günümüzde çekici kılan en önemli unsurlardan bir tanesi istenilen hizmete göre karşınıza maliyetler sunulmasıdır. Bu nedenle çeşitli sanal ofis kiralama hizmet paketleri vardır. Bu paketler içerisinde isterseniz sadece şirket kuruluşu yaptırın ya da şirket adresi taşıma işlemi yaptırın bu tamamen ödeme gücünüze göre belirlenebilir. Sanal ofislerin en önemli avantajı size resmi adres sağlamasıdır. Sanal ofislerin bir diğer sağladığı hizmet ise firmanız adına ücretsiz tahsis edilen telefon numarasıdır. Bu telefon numarası sadece şirketinizin adıyla açılırken belli dil seçenekleriyle cevaplar verilir. Aynı zamanda sizi arayan kişiler tarafınıza ister mail isterseniz telefon yoluyla iletilir. Bir diğer konu ise telefonu istediğiniz numaraya yönlendirebilme avantajınızdır. İşte;

  • Adres Paket, fiyatı en düşük olan sanal ofis kiralama hizmetidir. Bu paket içerisinde sunulan birkaç hizmet vardır. Bu hizmetler arasında şirketinize prestij sağlayacak yasal adres başında gelir. Bu sayede işletmeniz küçük de olsa size bir değer katar. Bu paket dahilinde sunulan bir diğer hizmet de açılış ve yoklama işlemlerinizin yapılabilmesidir. Şirket açılığı çok kritik bir konudur. Bu nedenle doğru bir sanal ofis Anadolu yakası kiralama hizmeti almak sizin için kritik bir konudur.  Aynı zamanda açılış sonrası yoklama işlemleri de olmaktadır. Bizzat devletin atadığı kişiler gelir. Bu nedenle sizi yoklama için ziyaret ettiklerinde evraklarınızı gösterecek bir ekibe ihtiyacınız vardır. Bu paketin sunduğu bir diğer hizmet de tebligat adresi sunmasıdır. Tebligat adresiniz sayesinde resmi bütün evraklarınız bir kayba uğramadan doğrudan size ulaşır. Posta takibi de bu hizmetin bir parçasıdır. Aynı zamanda bu pakete sahipseniz bilgilendirme ve yönlendirme hizmeti alırsınız.
  • Giriş Paket sunulan sanal ofis paketlerinden bir tanesidir. Bu pakette yukarıda saydığımız bütün hizmetler bulunurken ek hizmetler de mevcuttur. Bu ek hizmetler arasında gelen aramalarınızın firma isminiz ile karşılanması ve sizlere hızlıca iletilmesi vardır. Bu müşterinize sıcak satış yapma imkanı sunar. Bu nedenle çok önemli bir unsurdur. Sanal ofis fiyatları paketlere göre değişkenlik gösterir. İndirimli fiyatlarla toplantı odalarından da faydalanırsınız.
  • Optimum Paket de sunulan bir diğer paket arasındadır. Bu pakette ilk iki pakette sunulan hizmetler tam kapsamlı olarak sunulmaktadır. Bütün bunlara ek olarak ayda 5 gün ortak alan kullanım hakkı sunar. Bu da sizin diğer çalışan kişilerle bir araya getirerek sosyalleşmenize katkı sağlar. Ayda bir gün de hazır ofis kullanım imkanı sağlarken, ücretsiz ve limitsiz yüksek hızlı internet kullanım hakkı sunar. Aynı zamanda indirimli fiyatlarla toplantı odası kullanabilirsiniz. Bir diğer avantaj ise ücretsiz ikramlardan faydalanabilirsiniz.
  • Her Şey Dahil Paket ise tam bir hizmet almak isteyenler için uygundur. Bu paket içerisinde saymış olduğumuz bütün hizmetler dahil olurken ek ve avantajlı hizmetler de bulunmaktadır. Sınırsız ortak alan kullanımı da bu pakete dahil hizmetler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda ayda 5 gün hazır ofis kullanımı imkanı sağlar.

Sanal ofis Anadolu yakası fiyatları ve hizmet kapsamı hakkında daha fazla bilgi almak için bize şimdi ulaşın.