Merdivenköy Mah. Dikyol Sk. No:2 Business İstanbul B Blok İç Kapı No:179 Kadıköy, İstanbul

Sanal Ofis Fiyatlar

Sanal ofis fiyatlar konusunda çevrimiçi aramalarda en çok aratılan sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun tek bir yanıtı yoktur. Bunu detaylarıyla aktarmaya çalışacağız.

Sanal ofis sağlayıcıları belli hizmet paketleri oluşturarak her bütçeye uygun çalışmalar yapabilmektedirler. Sanal ofis paketleri, yalnızca işinize konsantre olabilmeniz için işinizi desteklemek için birçok ekstra özellik sunar. Aramaları yönetmek ve gönderileri sıralamak gibi zaman alan görevler için endişelenmenize gerek yok. Çünkü çoğu sanal ofis çözümü bunu sizin için hallediyor. Yöneticinizin başında kalabilir ve kendi resepsiyonistinizle 7/24 tam olarak çalışır durumda olabilirsiniz. Ayrıca işinizin başarılı olmasını sağlamak için ihtiyaç duyduğunuzda kullanabileceğiniz ortak çalışma alanları ve toplantı odaları gibi kısımlar da bulunmaktadır. Sanal ofisler, posta adresi, resepsiyonist, telefon ve sesli posta hizmetleri, yazdırma ve faks hizmetleri ve hatta toplantı odaları ve çalışma masaları gibi çok çeşitli hizmetler sunmaktadırlar. Bu nedenle çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bir ofis adresine sahip olmak işletmenize fiziksel bir varlık oluşturma ve profesyonel imajlarını büyütme fırsatı sunar. Şirket belgelerinde, web sitesinde veya ihtiyacınız olan herhangi bir yerde kullanabilirsiniz. Ayrıca posta veya paket almanıza da olanak tanır.

Sanal ofis hem çalışanlara hem de işverenlere esneklik sağlar. Ayrıca işletmelerin uzaktan çalışmasına yardımcı olur ve internet teknolojisi aracılığıyla çeşitli işlevleri sunar. Çok uygun maliyetli ve esnektirler. Her işletmenin ihtiyacına uygun paketler mevcuttur. Sanal ofis fiyatlar konusunda da oldukça esnektir. Çalışanların istedikleri zaman istedikleri yerde çalışmasına olanak tanır. Sanal ofis devrim niteliğinde bir kavramdır. Evden uzaktan çalışabilir, ancak yine de merkezi konumda profesyonel bir iş adresinize sahip olabilirsiniz.

Gerçek zamanlı bir ofis, size yüksek bir maliyet çıkarabilir. Bir yer satın almaya veya kiralamaya karar verirseniz, masraflar daha yüksek çıkacaktır. Sanal bir ofis seçtiğinizde, kurulum ve ofis mobilyası için hiçbir bedel ödemek zorunda kalmazsınız. Bunun yanı sıra kira sözleşmelerine harcayacağınız paradan tasarruf edebilirsiniz. Kiralık bir sanal ofis fiyat açısından fiziki bir ofis fiyatından çok daha düşüktür.

Fiziki bir ofis kiraladığınızda ya da satın aldığınızda temizlik, kafeterya bakımı gibi. ek masraflar ödemeniz gerekir. Ancak sanal bir ofis ile personel, elektrikçi, tesisatçı, mobilya ya da ekipman için ödeme yapmanız gerekmez. Aynı zamanda sanal ofisler donanım, teknoloji veya yalnızca fiziksel bir ofisin ihtiyaç duyabileceği diğer olanakları da size sunar. Sanal bir ofis kiraladığınızda bakım için çok az para harcanır. Bu harcama eksikliği size biraz nakit, belki de işinizi büyütmek için koyabileceğiniz paradan tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Sanal ofisler, yüksek maliyet olmadan fiziksel bir ofis işlevselliğine sahiptir. Özellikle yeni işletme kuracak olan kişiler için bu çok büyük bir avantaj olacaktır.

Sanal Ofis Tercih Etmek Neden Avantajlı?

Sanal ofis kiralama konusunun pek çok faydasını sizlere satır arası olsa dahi vermeye çalıştık. İşte az bilinen ama öğrendiğinizde hak vereceğiniz diğer avantajları.

  • Her işletme müşteri tarafından ciddiye alınmak ister. Ev adresiniz web sitenizde veya kırtasiye ve broşürlerinizde listeleniyorsa, profesyonel görünmeyebilir. Bu ticari itibarınız üzerinde zararlı bir etkiye yaratacaktır. Aynı zamanda müşterilerin meşruiyetinizden şüphe duymasına neden olabilir. Müşterilerinizin işinizle ilgili algısı, güvenilirlik oluşturmada çok önemlidir. Sanal ofis size bir adres ve iş telefonu sağlar. Prestijli iş adresiniz, müşterileriniz tarafından geniş çapta profesyonel olarak algılanmanızı sağlayarak işinizin imajını yükseltmenize hizmet eder.
  • Ofise gidiş geliş, trafiğin yoğun olduğu günlük seyahatleriniz zamanınızın çoğunu yiyebilir. Bu daha önemli projeleriniz üzerinde çalışmak için harcayabileceğiniz zamanı size geri kazandırır. Hazırlanmak için harcanan zaman, işe gidip gelmek için harcanan zaman ve hatta arabanızdan ofisinize yürümeniz için geçen zaman bile tamamen ortadan kaldırılabilir. Ofise gitmeyerek yakıt tüketimini azaltmaya yardımcı olabilirsiniz. Bu çevreye de katkı sağlar. Sanal ofis İstanbul sizi gecikmeler ve trafik sıkışıklığı gibi dertlerden kurtarır. Ayrıca park etmek ve asansör kullanmak için harcadığınız ek zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. Çalışanların evden çalışmayı neden tercih etmelerinin başlıca nedeni, artan odaklanma ve artan verimlilikti. İkinci en büyük neden ise işe gidip gelme süresinin azalmasıdır.
  • Sanal bir ofisiniz olduğunda, belirli bir alanla sınırlı kalmak yerine, dünyanın her yerindeki yetenekli kişilerle çalışabilirsiniz. Vize sorunları çalışanlar için belirsizliğe sahip olabilir. Sanal ofis kiralama yöntemiyle küresel olarak herhangi bir alanda vize ve göçmenlik sorunları olmadan çalışmanız mümkündür. Aynı zamanda siz de başka ülkelerden işler alabilirsiniz. Sanal ofis, herkesin uygun bir zamanda çalışmasına izin verir. Sanal ofislerde, saat kaç olursa olsun sürekli olarak özenli müşteri hizmetleri vardır.

Sanal Ofis Fiyatları Ne Kadar?

Her sanal ofis sağlayıcı belli başlı hizmet paketleri sunmaktadır. Bu paketler hizmetlere göre fiyatlandırılır. Bu nedenle sanal ofis fiyatları her bütçeye uygundur. Sermayesi ister küçük ister büyük olsun her işletme sahibi rahatlıkla bir sanal ofis kiralayabilir. En küçük sanal ofis paketi adres paketi olarak geçer. Sanal ofisler işletmenize güvenilirlik katan bir iş adresi sağlar. Kartvizitlerde, broşürlerde ve broşürlerde yazabileceğiniz bir adrestir. Fuar veya iş ziyaretleri sırasında potansiyel müşterilerinize kart veya broşür verdiğinizde güven oluşturmak çok daha kolay bir hal alıyor. Bu paket içerisinde aynı zamanda açılış ve yoklama işlemlerinizde profesyonel destek alabilir, tebligat adresi olarak kullanabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerin yanında posta takibi, bilgilendirme ve yönlendirme hizmeti de alabilirsiniz.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu paketlerden en büyüğü “Her Şey Dahil” olarak adlandırılan hizmettir. Bu hizmet birçok avantajı uygun fiyatlarla size sunar. Öncelikle prestijli bir yasal adrese sahip olursunuz. Ardından açılış ve yoklama işlemlerinizde profesyonel bir ekip tarafından destek alırsınız. Tüm bunların yanında tebligat adresi olarak kullanabilir, posta takibi ve bilgilenlendirme hizmeti de alabilirsiniz. Ancak bu paketin avantajları saymakla bitecek türden değil. En önemli hizmetlerden bir tanesi de ek bir ücret ödemeden size tahsis edilecek bir iş adresi numarasıdır. Bu numara sadece şirketinize özel olarak kullanılır. Sizin şirketinizin adıyla açılır ve arayanlar not alınarak size ulaştırılır. Bu prestijinizi ikiye katlar.

Sanal ofis içerisinde sınırsız ortak alan kullanımıyla da istediğiniz zaman istediğiniz saatte hiçbir kısıtlama olmadan çalışmalarınızı yürütebilirsiniz. Tüm bu avantajların yanında ayda 5 saat de toplantı odası kullanım hakkı vardır. Limitsiz yüksek hızlı internet kullanımının da dahil olduğu bu paket biraz daha bütçe imkanına sahip olan firmalar için oldukça uygundur. Tüm bunların dışında sekretarya hizmeti de alabilirsiniz. Herhangi bir misafiriniz geldiğinde karşılamada sizi temsil ederler. Genel olarak bir karşılama hostesi oldukça maliyetlidir. Maaş, yol, yemek ve sigorta giderleri dahil olmak üzere çok yüksek bir masrafla karşı karşıya kalırsınız. Ancak bu pakete sahip olduğunuzda sekretarya gideriniz direkt olarak düşer. Tüm bu avantajların yanında bir de ücretsiz ikramlardan da faydalanabiliyorsunuz. Hem sizin için hem misafirleriniz için sınırsız olarak kullanma hakkına sahip olursunuz. Bunların dışındaki bir diğer avantajı da toplantı odasını indirimli fiyatlardan kullanım hakkı elde edersiniz.

Sanal ofis fiyatlar ve daha fazlası hakkında bilgi almak için şimdi bize ulaşın.

  • Posted by TNEXT Blogger
  • On 23 Haziran 2022
  • 0 Comment
Konuşmaya Başla
İletişime geç
Merhaba 🙋‍♀️
Detaylı bilgi için yardımcı olabiliriz 👋