Merdivenköy Mah. Dikyol Sk. No:2 Business İstanbul B Blok İç Kapı No:179 Kadıköy, İstanbul

Sanal Ofis Fiyatları

Sanal ofis fiyatları konusunda net bir aralık yoktur. Seçilen hizmet paketine, seçilen bölgeye ve hizmet sağlayıcının fiyat anlayışına göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle her bütçeye uygun olduklarını söylemek mümkündür. Yeni bir işletme kurmak çoğu zaman sancılıdır. Bu nedenle sizi yorabilir ya da yıpratabilir. Eğer kısıtlı bir bütçeyle iş planlaması yapmayı planlıyorsanız mali tablonuzu ince eleyip sık dokuyarak en aza indirmeniz gerekir.

Yeni bir işletme kurmak her zaman zor bir süreçtir. Hele bir de zorlu bir ekonomide bunun çok daha zor olduğunu söyleyebiliriz. Finansman bulabilmek herkes için çok kolay değildir. Çoğu girişimci yeterli finansman bulamadığı için yeni iş fikrine sıcak bakamaz. Ekonomilerdeki durgunluk, hem bireyler hem de işletmeler için çok zorlu bir dönem olabilir. İnsanlar işlerini kaybederken harcamalarını kısmak zorunda kalıyor. Bu da nakit rezervlerinin azalmasına neden oluyor. Bu bütün dünya için geçerli bir durumdur. Bu, muhtemelen yeni bir girişim başlatmayı düşünmenin mantıklı olup olmadığını merak etmenize neden olacaktır. Başarınızın bir kısmı, başlamayı düşündüğünüz iş türüne bağlıyken bir diğeri de maliyetlerinizi ne kadar aza indireceğinize bağlıdır. İşletmenizi kurmadan ve atmanız gereken bazı adımlara bakmadan önce bütün işleri başarabileceğinizi asla unutmayın. Sanal ofis fiyatları da sizi başarıya götürecek önemli bir avantajdır.

Sanal ofis Göztepe bölgesi seçenekleri artık her girişimci için cazip bir şirket kurulum yoludur. Teknoloji değişirken iş yapma alışkanlıklarımızın değişmesi de kaçınılmaz bir süreç oldu. Özellikle dijital pazarlama kanallarının yolunun açılmasıyla kıtalar arası satışlar bile çok kolay bir hal aldı. Durum böyleyken neden hala geleneksel bir çalışma biçimini sürdürmeye çalışasınız ki? Önceden firmalar kurulurken bir ofis kiralama ihtiyacı hissederlerdi. Serbest çalışma endüstrisinin gelişmesiyle artık bu mecburiyet ortadan kalkmıştır. Bu sayede birçok işletme sahibi maliyetlerini rahatlıkla düşürebilmektedirler. Bu sayede her şirket küçük ölçekli bile olsa büyüme hedeflerine çok daha rahatlıkla ulaşabilmektedirler. Bir işletme kurarken önemli olan hedeflerinize nasıl ve kolaylıkla erişebileceğinizin ayak izlerini takip etmelisiniz. Bu izler sizi başarıya götürürken daha büyük imkanlara rahatlıkla erişmenizi sağlar.

Sanal Ofis Kiralama Avantajları Nelerdir?

Sanal ofisler günümüzün serbest çalışma endüstrisinde en çok tercih edilen hizmetlerden bir tanesidir. Yakın zaman öncesine kadar “Home Office” yani iş adresi olarak ev adresinin gösterilmesi vardı. Ancak dünya değişirken bu standartlar da değişiyor. Bu değişime ayak uyduramamak sadece geride kalmanıza neden olur. Bütün bu değişimlerin sonunda sanal ofis Anadolu yakası kavramı da ortaya çıkmıştır. Sanal bir ofisin birçok avantajı vardır.

Bu avantajları şu şekilde sıralamamız mümkündür:

  • Prestijli bir iş adresi sunması sanal ofisleri en cazip kılan avantajları arasında yer almaktadır. Yeni bir işletme kuran herkes prestijli bir semtte ofis kiralamayı hayal eder. Ancak her işletmenin başlangıç gücü birbirinden farklıdır. Bu nedenle sanal ofis fiyatları maliyet zorluğuna sıkışmayı önler. Bu yeni işletme sahipleri için muhteşem bir fırsattır. A+ bir semtte, büyük bir plazada iş sahibi olmak artık küçük bütçeli firmalar için asla hayal değildir. İyi bir adres ve ofis telefon numarasına sahip olmanızı sağlar. Sizden hizmet almak isteyen kişilerde bir güvenilirlik yaratır. Bu da daha fazla müşteri anlamına gelir. Sektörünüz için uygun bir adres seçmek işletmenizin yerleşik, alakalı ve büyük görünmesini de sağlayacaktır. Hem de bu uygun maliyetli bir çözümdür. Şirket giderlerinizi kısmak daha hızlı büyümenizi sağlayacaktır. Birçok sanal ofis, işletmelere uzun vadeli pahalı kiralamalar taahhüdü olmaksızın toplantı odalarına erişim avantajı da sağlar.
  • Sanal ofis İstanbul giderek daha büyük avantajlar sağlarlar. Bu faydanın en önemlilerinden bir tanesi de işinizi uzaktan yönetmenize olanak tanır. Herhangi bir mesai saatine riayet etmeden kendi zamanınızı, çalışma süre ve saatinizi kendiniz planlayabilirsiniz. Bu da daha verimli çalışmanızı sağlar. Verimli çalışmak söz konusu olduğunda birçok dikkat dağıtıcı unsur vardır. Bu unsurları en aza indirmek bir sanal ofis kiralama hizmeti ile mümkündür. Gelenekçi yaklaşımdan sizi kurtararak gelişen iş dünyasına daha kolay adapte olmanızı sağlar. Artık dünya değiştir. Sabah 9’da başlayan ve akşam 6’da biten mesai saatleri mezarlıktaki yerini çoktan aldı. Bir ofise gitmek demek günde en az 4 saatinizin yollarda geçmesi anlamına gelir. Araştırmalar, çalışanların uzaktan çalışmasına izin vermenin artan esneklik ve özerkliğe ve artan üretkenliği tetiklediğini göstermiştir. Hem işe gidip gelme süreniz kısalırken yollarda yaşayacağınız yorgunluktan da kurtulursunuz. Bu sayede bütün enerjinizi işinize ve sevdiklerinize verebilirsiniz. Birçok sanal ofis, uzakta çalışan ekiplerinizi bir araya getirmeniz gerektiğinde toplantı odaları sunmaktadırlar. Bu sayede yüz yüze müşteri toplantıları için de uygun alanlara sahip olursunuz.
  • Sanal ofis fiyatları konusunda yeni ya da eski işletme sahiplerine büyük avantajlar sağlarlar. Bu avantajlar dahilinde bütçenizi işletmenizi büyütmeye yardımcı olacak satın almalar yapabilirsiniz. Bir ofis kiralamak demek faturaları, personel giderleri, kira bedeli gibi birçok maliyet kalemini de yanında getirmektedir. Bu kalemleri aylık olarak ödeyeceğiniz tek bir bedelle yüzde 70’e yakın indirebilirsiniz.

Sanal Ofis Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Çoğu işletme sahibi artık sanal ofis kullanımına sıcak bakmaktadır. Ancak bu konuda da kafalarında birtakım soru işaretleri olabiliyor. Bu soru işaretlerinden en önemlisi sanal ofis fiyatları olmuştur. Sanal ofislerin kiralama bedelleri alınan hizmet kapsamına, bölgeye ve sanal ofis sağlayıcının maliyet politikasına göre değişkenlik göstermektedir. Ama bütün bunların arasında en önemlisi alınan hizmet kapsamıdır. Hizmet kapsamı dahilinde çeşitli paketler mevcuttur. İşte o paketler:

  • Her şey Dahil Paket, en kapsamlı hizmetin sunulduğu bir sanal ofis kiralama kapsamıdır. Bu paket içerisinde prestijli bir yasal adresi, açılış ve yoklama işlemleriniz için alabileceğiniz profesyonel destek, tebligat adresi olarak kullanım, posta takibi, yönlendirme ve bilgilendirme hizmeti ana kapsamdadır. Bütün bunların yanı sıra ücretsiz numara tahsisi de sunulan hizmetlerden bir tanesidir. Sunduğu bir diğer avantaj ise gelen aramaların firma isminizle karşılanmasıdır. Bu aramalar size hızlıca iletilerek müşterinizle anında iletişim kurmanızı sağlar. Bu paketi her şey dahil yapan en önemli avantajı ise ayda 5 gün boyunca kullanabileceğiniz hazır ofislerdir. Sınırsız ortak alan kullanımı da bu avantajlar arasında yer alırken ekstra toplantı odası kullanımı da yapabilirsiniz.
  • Optimum paket bir diğer sanal ofis İstanbul seçeneğidir. Bu paket her şey dahil paketin bir kısmını kapsamaktadır. Bunun içerisinde prestijli yasal adres, açılış ve yoklama işlemlerinizde profesyonel destek, tebligat adresi olarak kullanım, posta takibi, bilgilendirme ve yönlendirme, ücretsiz numara tahsisi ve firma isminizle sizi arayan müşterilerin karşılanması ve sizlere iletilmesi vardır. Ek olarak ayda 5 gün ortak kullanım alanı sağlarken ayda 1 gün de hazır ofis kullanımına sahip olursunuz. Bunun yanı sıra ücretsiz ikramlardan da faydalanırken indirimli fiyatlarla toplantı odası kullanımı sağlayabilirsiniz.
  • Bütün bu paketlerin yanı sıra sanal ofis fiyatları ödeme konusunda zorluk yaşayabileceklerini düşünenler için de bir paket imkanı sunulmaktadır. Adres paket olarak adlandırılan bu pakette açılış ve yoklama işlemlerinizde profesyonel destek, prestijli bir yasal adres, posta takibi, bilgilendirme ve yönlendirme hizmeti vardır.

Sanal ofis fiyatları konusunda daha fazla bilgi almak için bize şimdi ulaşın.

  • Posted by TNEXT Blogger
  • On 7 Eylül 2022
  • 0 Comment
Konuşmaya Başla
İletişime geç
Merhaba 🙋‍♀️
Detaylı bilgi için yardımcı olabiliriz 👋