Merdivenköy Mah. Dikyol Sk. No:2 Business İstanbul B Blok İç Kapı No:179 Kadıköy, İstanbul

SANAL OFİS NEDİR? KİMLER TERCİH EDEBİLİR?

SANAL OFİS NEDİR? KİMLER TERCİH EDEBİLİR?

Günümüzde şirket maliyetlerini düşürmenin en etkili yolu sanal ofis tercihleri. Peki nedir bu sanal ofis, öncelikle buradan başlayalım.

Şirketinizi kurmaya karar verdiniz ancak ilk olarak ihtiyacınız olan şey bir yasal adres. İş yeri kiralayıp yasal adresinizi tanımlamaya karar verdiniz ancak tüm masrafları alt alta topladığınızda; iş yeri kirası, stopaj, aidat gibi birçok genel gider çıktı. Üstelik siz bilgisayarınızın olduğu her yerden çalışabilirken, henüz daha kurulum aşamasında olan şirketiniz için satırlarca uzayabilecek maliyetler daha başlamadan sizi yordu, değil mi?

O halde süreci baştan anlatalım…

Yukarıdaki tüm bu maliyetlerin hiçbiri olmadan, şirket kuruluşunuz için gerekli olan yasal adres ihtiyacınızı gidermek adına ‘Ofis Hizmet Sözleşmesi’ni hazırlıyoruz ve size iletiyoruz. Merkezimize gelmenize bile gerek kalmadan, sözleşmenizin dijitaliyle kurulum işlemlerinizi başlatabiliyorsunuz. Ardından vergi dairesinden alacağınız sms ile bilgilendirme tarihine göre merkezimize geliyorsunuz ve yaklaşık 5 dk süren yoklama işleminden sonra şirketinize hep birlikte hayırlı olsun diyoruz. Peki ya sonra?

Neden TNEXT OFFICE, Sanal Ofis?

Evet, bu hizmeti her sağlayıcıdan alabilirsiniz. Ancak biz iddialıyız. Çünkü biz sadece yasal adres hizmeti değil, tarafınıza sağlıyor olduğumuz sekreter servisi ile de operasyon süreçlerinizi en doğru şekilde yürütüyoruz. Günümüzde gerekli olan ancak gün içi yoğunluğumuzda pek de sahip olamadığımız tek şey zaman… Biz, size lazım olan ‘zaman’ kavramını sizin için asiste edip, tarafınıza sağlıyor olduğumuz ücretsiz telefon numarası servisi ile, gelen çağrılarınızı firma isminizle karşılayıp ‘gelen arama bilgisi’ şeklinde bilgilendirmesini iletiyoruz. Bu sayede müşteri kaçırmıyorsunuz ve işleriniz siz burada olmadığınızda sorunsuz yürüyor.

Kimler Sanal Ofis Tercih Edebilir?

Şahıs firmaları, Limited Şirketleri, Anonim Şirketleri. Kısacası, sadece yasal adrese ihtiyacı olan tüm münferit kişiler ve firmalar bu servisten faydalanabiliyor.

Zamanınızın ve operasyonunuzun doğru bir şekilde yürümesi için, ihtiyacınız olan tek yasal adres TNEXT!

Sanal Ofis paketlerimiz hakkında bilgi almak için www.tnextoffice.com/sanal-ofis adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

  • Posted by TNEXT Blogger
  • On 12 Ekim 2021
  • 0 Comment
Konuşmaya Başla
İletişime geç
Merhaba 🙋‍♀️
Detaylı bilgi için yardımcı olabiliriz 👋