sanal ofis hazır ofis

istanbul sanal ofis sanal ofis kiralama kadıköy sanal ofis sanal ofis sanal ofis nedir sanal ofis kiralama hazır ofis kiralama sahibinden ofis sahibinden kiralık ofis göztepe hazır sanal ofis en iyi sanal ofis en iyi hazır ofis prestijli sanal ofis prestijli hazır ofis ucuz sanal ofis

Sanal Ofis Nedir? Kimler Tercih Edebilir?

Sanal Ofis Nedir? Kimler Tercih Edebilir?

Günümüzde şirket maliyetlerini düşürmenin en etkili yolu sanal ofis tercihleri. Peki nedir bu sanal ofis, öncelikle buradan başlayalım.

Şirketinizi kurmaya karar verdiniz ancak ilk olarak ihtiyacınız olan şey bir yasal adres. İş yeri kiralayıp yasal adresinizi tanımlamaya karar verdiniz ancak tüm masrafları alt alta topladığınızda; iş yeri kirası, stopaj, aidat gibi birçok genel gider çıktı. Üstelik siz bilgisayarınızın olduğu her yerden çalışabilirken, henüz daha kurulum aşamasında olan şirketiniz için satırlarca uzayabilecek maliyetler daha başlamadan sizi yordu, değil mi?

O halde süreci baştan anlatalım… Sanal Ofis Nedir?

Yukarıdaki tüm bu maliyetlerin hiçbiri olmadan, şirket kuruluşunuz için gerekli olan yasal adres ihtiyacınızı gidermek adına ‘Ofis Hizmet Sözleşmesi’ni hazırlıyoruz ve size iletiyoruz. Merkezimize gelmenize bile gerek kalmadan, sözleşmenizin dijitaliyle kurulum işlemlerinizi başlatabiliyorsunuz. Ardından vergi dairesinden alacağınız sms ile bilgilendirme tarihine göre merkezimize geliyorsunuz ve yaklaşık 5 dk süren yoklama işleminden sonra şirketinize hep birlikte hayırlı olsun diyoruz. Peki ya sonra?

 

Tnext Office ofis görseli

Neden TNEXT OFFICE, Sanal Ofis?

Evet, bu hizmeti her sağlayıcıdan alabilirsiniz. Ancak biz iddialıyız. Çünkü biz sadece yasal adres hizmeti değil, tarafınıza sağlıyor olduğumuz sekreter servisi ile de operasyon süreçlerinizi en doğru şekilde yürütüyoruz. Günümüzde gerekli olan ancak gün içi yoğunluğumuzda pek de sahip olamadığımız tek şey zaman… Biz, size lazım olan ‘zaman’ kavramını sizin için asiste edip, tarafınıza sağlıyor olduğumuz ücretsiz telefon numarası servisi ile, gelen çağrılarınızı firma isminizle karşılayıp ‘gelen arama bilgisi’ şeklinde bilgilendirmesini iletiyoruz. Bu sayede müşteri kaçırmıyorsunuz ve işleriniz siz burada olmadığınızda sorunsuz yürüyor.

Sanal Ofis Nedir?
Sanal Ofis Nedir?

Kimler Sanal Ofis Tercih Edebilir?

Şahıs firmaları, Limited Şirketleri, Anonim Şirketleri. Kısacası, sadece yasal adrese ihtiyacı olan tüm münferit kişiler ve firmalar bu servisten faydalanabiliyor.

Sanal Ofis Paketleri

Tnext Office şuanda 4 farklı paket alternatifi bulunmaktadır.
-Adres Paket
-Giriş Paket
-Optimum Paket
-Her Şey Dahil Paket
İş tarzınıza uygun Sanal Ofis paketini seçebilirisiniz.

Sanal Ofis Paketlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

 

Sekreterlik Hizmeti 

Sanal Ofislerin ayrılmaz parçasını oluşturan sekreterlik hizmetleri seçtiğiniz paketlere göre farklılık göstermektedir. Tnext Office’in Sanal Ofis paketlerinde sekreterlik hizmetide dahildir. Ama paketlere göre kullanımlar değiştmektedir. Örneğin Giriş Paket tercih edildiğinde sekreterlik hizmetinin telefon / santral hizmetine de sahip olunmaktadır. Santralimize kayıtlı telefon numaranız şirket isminizle gerçek kişilerle Türkçe veya İngilizce olarak karşılanır. Arayanın kim olduğu, ne için aradığı ve iletişim bilgileri alınır. Akabinde size hızlıca SMS ve Mail aracılığı ile anında iletilir. Öte yandan tüm paketlerimizi kapsayan posta, kargo, tebligat hizmetide bulunmaktadır. Gelen posta ve kargolarınız sekterlik hizmetimiz tarafından teslim alınır ve anında size SMS ve Mail aracılığı ile tarafınıza iletilir. Sizlerde dilerseniz gelen posta ve kargolarınız gelip teslim alabilir veya dilediğiniz adrese tekrar gönderimini sağlatabilirsiniz.

Şirket Kuruluşu için yasal adres

Şirketinizi sanal ofis ile kurduğunuzda, ilk kuruluş maliyetleriniz sıfıra iner. Sanal ofis kiralamak, fiziksel bir ofis kiralamaktansa maliyet açısından çok daha avantajlıdır. İş yeri kirası, depozito ve aracı komisyon bedelleri, stopaj, ofis mobilyaları, demirbaşlar, yardımcı personel ve aidat giderleri gibi aylık yönetim masrafları karşınıza çıkmaz. Bu sayede işinizi geliştirmek için daha çok reklam bütçesi ayırabilirsiniz.

 

Bu yazımızda Sanal Ofis Nedir in cevabını bulduk. Aslında Sanal Ofis nedir den çok içeriğini, işleyiş tarzınıda öğrendik. Zamanınızın ve operasyonunuzun doğru bir şekilde yürümesi için, ihtiyacınız olan tek yasal adres TNEXT!

Sanal Ofis paketlerimiz hakkında bilgi almak için www.tnextoffice.com/sanal-ofis adresimizi ziyaret edebilirsiniz.