sanal ofis hazır ofis

istanbul sanal ofis sanal ofis kiralama kadıköy sanal ofis sanal ofis sanal ofis nedir sanal ofis kiralama hazır ofis kiralama sahibinden ofis sahibinden kiralık ofis göztepe hazır sanal ofis en iyi sanal ofis en iyi hazır ofis prestijli sanal ofis prestijli hazır ofis ucuz sanal ofis

Sanal Ofis nedir ?

Sanal Ofis nedir? Sanal Ofis yasal mı?

Şirket adresinizi taşıyarak büyük tasarruf sağlayın.

Bize Ulaşın !

Avantajlı fiyatlar ile sizde hemen yerinizi ayırtabilirsiniz !

  Özellikle yeni kurulacak şirketler için büyük bir avantaj. Şirket kuruluşları için gerekli olan yasal adres hizmeti sanal ofis alternatifi ile sağlanıyor. Yani şirket kurmak için fiziksel bir ofise veya büroya ihtiyaç duymadan, çok uygun fiyatlarla şirket kuruluşları için yasal adres imkanı sunar. Türkiye Cumhuriyeti yasalarında ve Gelir İdaresi Başkanlığı‘nda da yer edinmiş olan Sanal Ofisler tamamen yasaldır. 

  Yasal adres hizmeti ile sizleri resmi olarak temsil eder, kargolarınızı ve tebligatlarınız alınır, gelen aramalarınız sekreterlik hizmetlerimiz tarafından karşılanır. Sizleri ve misafirlerinizi ikramlarımız ile ağırlarız. İşyeriniz için yasal iş yeri adresi sağlarız. Bunlardan en önemlisi ise kira stopajı ödemez, KDV kesilen faturanızın tamamını giderleştirebilirsiniz.

   

  sanal ofis nedir

  Sanal Ofis Yasal mı ?

  Evet. Tamamen yasaldır. TTK Türk Ticaret Kanunu’nda iş yeri adresi ve yasal adresle ilgili kısıtlamalar bulunmamakta. Üstelik Gelir İdaresi Başkanlığı ve Vergi Daireleri tanımakta ve yasal adresleri kabul etmektedir. Hatta vergi usul kanunu, mevzuatlarda ve belediyelerde Sanal Ofislerin işleyiş şekilleri belirtilmektedir. Bu yüzden sanal ofis yasal olması ile ilgili hiç bir şüphe duyulmasına gerek yoktur. 

   

  Sunulan hizmetler nelerdir?

  Düşük ofis maliyeti ile kısa ve uzun vadede kazanç

  Prestijli yasal adres sayesinde profesyonel şirket imajı

  Networking imkanı ile iş geliştirme modeli

  İndirimli toplantı odası kullanımı ve kargo hizmeti

  İhtiyacınız kadar olan hizmeti satın alma opsiyonu

  Profesyonel sekreterlik hizmeti

  İSTANBUL SANAL OFİS

   Şirket kuruluşu veya şirket adresi taşıma işlemlerinde ihtiyaç duyulan yasal adres hizmeti sağlanır.

   Firmanız adına ücretsiz tahsis edilen telefon numarası ile gelen çağrılar firma isminizle gerçek kişiler tarafından Türkçe / İngilizce olarak karşılanır ve arayan bilgisi halinde tarafınıza mail olarak bilgi iletilir. İsteğiniz doğrultusunda belirteceğiniz telefon numarasına yönlendirme sağlanır.

   Kargo / tebligat ve postalarınız teslim alınarak, tarafınıza bilgisi iletilir. Onayınız ve isteğiniz dahilinde açıp taratılarak tarafınıza bilgisi iletilir. Evraklarınız dilediğiniz zaman dilimi kadar muhafaza edilir. İsteğiniz doğrultusunda belirteceğiniz adrese yönlendirme sağlanır.

   Toplantılarınıza güler yüzlü karşılama eşliğinde ev sahipliği yapılır.

   Ortak alan kullanımlı paketlerde, sınırsız internet ve sınırsız ücretsiz ikram servisi sağlanır.

   

  Kadıköy Sanal Ofis

  Göztepe Business İstanbul Plaza da hizmet vermektedir. Business İstanbul kiralık ofis hizmetleri ile profesyonel yönetilen hazır ofis, sanal ofis, ortak çalışma alanı, toplantı odası ve telefon sekreterlik hizmetleri sunulmaktadır. İstanbul’un prestijli lokasyonu Göztepe Business İstanbul Plazanın 18. katında tamamı gün ışığı alan kiralık hazır ofisler ile şirketinizi prestijli bir alanda yönetin.

  Fiyatlar hakkında bilgi almak için tıklayın.

  Hazır Ofis Anadolu Yakası
  sanal ofis

  Şirket isminizle cevaplanan telefon numaralarınıza gelen çağrılar ve posta / kargolarınız SMS ve Mail aracılığı ile anında sizde.

  ✅ Posta / Kargo ve Tebligatlarınız teslim alınır,

  ✅ Santralimize kayıtlı telefon numarasına gelen aramalarınız size yönlendirilir veya arayan bilgileri alınır,

  ✅ SMS ve Mail ile anında size bildirilir.

  Anında SMS / Mail Bildirimi

  Tebligat, posta/ kargo takibi ve telefonlu sekreterlik
  hizmetlerimiz ile anında bildirim imkanı.

  Sanal Ofisi kimler kullanabilir?

  Şirket kuruluşu veya adres taşıma işlemleri esnasında ihtiyaç duyulan yasal adres imkanı sunan ve fiziki çalışma ortamına ihtiyacı olmayan firma veya şahıslar için tasarlanmış hizmetler bütünüdür.

  Bazı sektörel muafiyetler dışındaki şahıs şirketleri, limited şirketleri, anonim şirketlerinin hemen hepsi faydalanabilir.

  Lokasyon avantajını şirketiniz için kullanın. Prestijli lokasyon ve plaza önemini unutmayın!

  Lokasyonu

  İstanbul – E5 Göztepe köprüsünün hemen yanında bulunan Business İstanbul Plaza, İstanbul’un kalbinde prestijli bir ofis imkanı sunuyor.

  Lokasyon avantajlarımız;

  • Göztepe Metro 100 metre,
  • Uzunçayır Metrobüs 900 metre,
  • Avrasya Tüneli 1,8 kilometre,
  • Marmaray’a Metro ile 3 durak,
  • Bağdat Caddesi 2,2 kilometre.

  Profesyonel hazır ofis hizmetlerimiz ile sizin ve ekibinizin konforunuza ve prestijinize dair her şeyi düşündük.

  AVANTAJLI FİYATLARLA TEKLİF ALMAK İÇİN

  Sizi Arayalım !

  Şirket kuruluşu esnasında gerekli olan yasal adres hizmeti dahilinde imzalı sözleşme iletilir. Bu sözleşme ile interaktif vergi dairesi üzerinden şirket kuruluş işlemlerine hemen başlanabilir.

   

  Sunduğumuz çeşitli SANAL OFİS paketlerimizden mali müşavirlik desteği sağlayan hizmet seçeneği ile şirket kuruluşunuz esnasında gerekli olan mali müşavirlik hizmetine sahip olabilirsiniz.

   
   

  Şirket kuruluşunuzu yaptınız veya adres taşıma işleminizi gerçekleştirdiniz. Akabinde vergi dairesinden yoklamaya gelineceği gün hakkında sms ile bildirim alırsınız. İlgili tarihte şirket yetkilisinin ofiste bulunması gerekmektedir. TNEXT OFFICE’te tarafınıza profesyonel yoklama desteği sağlanır.

   

  Fiziki bir ofisiniz var, ancak artan maliyetler sebebiyle ofisinizi kapatma kararı aldınız. Artık bir yasal adrese ihtiyacınız var. Veya hali hazırdaki yasal adresiniz, misafirlerinizi veya çözüm ortaklarınızı ağırlayamayacağınız bir adreste ise TNEXT OFFICE’in modern toplantı odası çözümlerinden faydalanmanız için adresinizi hemen taşıyabilirsiniz.