sanal ofis hazır ofis

istanbul sanal ofis sanal ofis kiralama kadıköy sanal ofis sanal ofis sanal ofis nedir sanal ofis kiralama hazır ofis kiralama sahibinden ofis sahibinden kiralık ofis göztepe hazır sanal ofis en iyi sanal ofis en iyi hazır ofis prestijli sanal ofis prestijli hazır ofis ucuz sanal ofis

Sanal Ofisin Avantajları

Sanal Ofisin Avantajları

Sanal ofis ile firma kurmaya karar vermeden önce, eminiz ki akla gelen ilk sorular, “Sanal Ofisin Avantajları Nelerdir?” veya “Sanal Ofisin Faydaları Nelerdir?” olmaktadır. Bu yazımızda detaylı olarak sanal ofisin avantajlarına ve sanal ofisin işlerinize sağlayacağı katkılara değineceğiz.

Sanal ofis ile işinizi büyütmek daha kolay diyoruz. Peki nasıl?

TNEXT PRESTİJLİ YASAL ADRES İMKANI İLE İYİ BİR İMAJ

Şirket kuruluşu veya şirket adresi taşıma işlemlerinde ilk ihtiyacınız olan şey, yasal adrestir. Yasal adresin prestijli bir lokasyonda olması, firmanıza profesyonel bir imaj sağlar. Müşterileriniz, firmanızın nerede olduğuna muhakkak bakacaklardır. Günümüzün en önemli kriterleri imaj ve marka değeridir. Normalde fiziki olarak kiralayacağınız prestijli bir adresin masrafını minimize etmenin en kolay yolu ise sanal ofis tercih etmektir. TNEXT OFFICE, İstanbul’un tam da kalbindeki eşsiz konumuyla, ihtiyacınız olan prestijli yasal adres imkanını firmanıza sağlamaktadır.

Sanal Ofisin Avantajları
Sanal Ofisin Avantajları
ASİSTANLIK VE KARGO / POSTA HİZMETLERİ SAYESİNDE ZAMAN KAZANIRSINIZ

TNEXT OFFICE Sanal Ofis paketlerinde, ihtiyacınız olan yasal adresin yanı sıra; tarafınıza gerçek kişilerce Türkçe / İngilizce sınırsız telefon yanıtlama hizmeti, kargo/postalarınızın sizin adınıza teslim alınması ve yönlendirilmesi ile daha birçok asistanlık hizmeti sunulur. Bu sayede sanal ofis kiraladığınızda, ofisinizde olmanıza gerek kalmadan işleriniz uzaktan da en verimli biçimde ilerlemeye devam eder. Günümüzün en önemli değerlerinden olan ‘zaman’ kavramı sizin için asiste edilir ve işlerinize daha çok vakit ayırabilirsiniz.

İŞ VERİMLİLİĞİNİN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİ
Sanal Ofisin Avantajları

arasında yaptığınız işin sürdürülebilirliğide ön plana çıkmaktadır. Sanal ofis kiralama ile ofise gelip giderken yolda harcayacağınız zamanı işinize ayırabilirsiniz. İstanbul trafiğinden uzak ve Pazartesi sendromları yaşamaksızın, esnek çalışma saatlerinin sağladığı motivasyonla iş veriminiz sürdürülebilir hale gelir.

Sanal Ofis Paketleri

Tnext Office şuanda 4 farklı paket alternatifi bulunmaktadır.
-Adres Paket
-Giriş Paket
-Optimum Paket
-Her Şey Dahil Paket
İş tarzınıza uygun Sanal Ofis paketini seçebilirisiniz.

Sanal Ofis Paketlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

İHTİYACINIZ KADAR İŞE GELİRSİNİZ.

Ofisiniz sanal da olsa, zaman zaman müşteri ve iş birlikçilerinizle görüşmeniz veya o günü ofiste geçirmeniz gerekecektir. TNEXT OFFICE Sanal Ofis paketlerinde, ihtiyacınız kadar fiziksel ofis alanı kullanabilir veya toplantı odası rezervasyonu yapabilirsiniz. Güler yüzlü misafir karşılama hizmeti ile müşterilerinize ofisinizin sanal olduğu hissettirilmez ve ihtiyacınız olan prestije, profesyonel ev sahipliği yapılır. Misafiriniz olmasa da ferah ve şık TNEXT OFFICE Co-Working alanında keyifli bir kahve içebilir ve iş konsantrasyonunuzu artırabilirsiniz.

Sanal Ofis Avantajları

Sekreterlik Hizmeti 

Sanal Ofislerin ayrılmaz parçasını oluşturan sekreterlik hizmetleri seçtiğiniz paketlere göre farklılık göstermektedir. Tnext Office’in Sanal Ofis paketlerinde sekreterlik hizmetide dahildir. Ama paketlere göre kullanımlar değiştmektedir. Örneğin Giriş Paket tercih edildiğinde sekreterlik hizmetinin telefon / santral hizmetine de sahip olunmaktadır. Santralimize kayıtlı telefon numaranız şirket isminizle gerçek kişilerle Türkçe veya İngilizce olarak karşılanır. Arayanın kim olduğu, ne için aradığı ve iletişim bilgileri alınır. Akabinde size hızlıca SMS ve Mail aracılığı ile anında iletilir. Öte yandan tüm paketlerimizi kapsayan posta, kargo, tebligat hizmetide bulunmaktadır. Gelen posta ve kargolarınız sekterlik hizmetimiz tarafından teslim alınır ve anında size SMS ve Mail aracılığı ile tarafınıza iletilir. Sizlerde dilerseniz gelen posta ve kargolarınız gelip teslim alabilir veya dilediğiniz adrese tekrar gönderimini sağlatabilirsiniz.

Şirket Kuruluşu için yasal adres

Şirketinizi sanal ofis ile kurduğunuzda, ilk kuruluş maliyetleriniz sıfıra iner. Sanal ofis kiralamak, fiziksel bir ofis kiralamaktansa maliyet açısından çok daha avantajlıdır. İş yeri kirası, depozito ve aracı komisyon bedelleri, stopaj, ofis mobilyaları, demirbaşlar, yardımcı personel ve aidat giderleri gibi aylık yönetim masrafları karşınıza çıkmaz. Bu sayede işinizi geliştirmek için daha çok reklam bütçesi ayırabilirsiniz.

 

Sanal Ofisin Avantajları adlı blog yazımızda sizlere hem Sanal Ofisi Nedir i anlattık hem de avantajlarından bahsettik. Rutin ofis giderlerinden kurtulmak ve bahsettiğimiz sanal ofis avantajlarından faydalanmak için sanal ofis adresimizi ziyaret edebilirsiniz.