Merdivenköy Mah. Dikyol Sk. No:2 Business İstanbul B Blok İç Kapı No:179 Kadıköy, İstanbul

SANAL OFİSİN AVANTAJLARI

Sanal ofis ile firma kurmaya karar vermeden önce, eminiz ki akla gelen ilk sorular, “Sanal Ofisin Avantajları Nelerdir?” veya “Sanal Ofisin Faydaları Nelerdir?” olmaktadır. Bu yazımızda detaylı olarak sanal ofisin avantajlarına ve sanal ofisin işlerinize sağlayacağı katkılara değineceğiz.

Sanal ofis ile işinizi büyütmek daha kolay diyoruz. Peki nasıl?

TNEXT PRESTİJLİ YASAL ADRES İMKANI İLE İYİ BİR İMAJ

Şirket kuruluşu veya şirket adresi taşıma işlemlerinde ilk ihtiyacınız olan şey, yasal adrestir. Yasal adresin prestijli bir lokasyonda olması, firmanıza profesyonel bir imaj sağlar. Müşterileriniz, firmanızın nerede olduğuna muhakkak bakacaklardır. Günümüzün en önemli kriterleri imaj ve marka değeridir. Normalde fiziki olarak kiralayacağınız prestijli bir adresin masrafını minimize etmenin en kolay yolu ise sanal ofis tercih etmektir. TNEXT OFFICE, İstanbul’un tam da kalbindeki eşsiz konumuyla, ihtiyacınız olan prestijli yasal adres imkanını firmanıza sağlamaktadır.

ASİSTANLIK VE KARGO / POSTA HİZMETLERİ SAYESİNDE ZAMAN KAZANIRSINIZ

TNEXT OFFICE Sanal Ofis paketlerinde, ihtiyacınız olan yasal adresin yanı sıra; tarafınıza gerçek kişilerce Türkçe / İngilizce sınırsız telefon yanıtlama hizmeti, kargo/postalarınızın sizin adınıza teslim alınması ve yönlendirilmesi ile daha birçok asistanlık hizmeti sunulur. Bu sayede sanal ofis kiraladığınızda, ofisinizde olmanıza gerek kalmadan işleriniz uzaktan da en verimli biçimde ilerlemeye devam eder. Günümüzün en önemli değerlerinden olan ‘zaman’ kavramı sizin için asiste edilir ve işlerinize daha çok vakit ayırabilirsiniz.

İŞ VERİMLİLİĞİNİN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİ

Sanal ofis kiralama ile ofise gelip giderken yolda harcayacağınız zamanı işinize ayırabilirsiniz. İstanbul trafiğinden uzak ve Pazartesi sendromları yaşamaksızın, esnek çalışma saatlerinin sağladığı motivasyonla iş veriminiz sürdürülebilir hale gelir.

İHTİYACINIZ KADAR İŞE GELİRSİNİZ.

Ofisiniz sanal da olsa, zaman zaman müşteri ve iş birlikçilerinizle görüşmeniz veya o günü ofiste geçirmeniz gerekecektir. TNEXT OFFICE Sanal Ofis paketlerinde, ihtiyacınız kadar fiziksel ofis alanı kullanabilir veya toplantı odası rezervasyonu yapabilirsiniz. Güler yüzlü misafir karşılama hizmeti ile müşterilerinize ofisinizin sanal olduğu hissettirilmez ve ihtiyacınız olan prestije, profesyonel ev sahipliği yapılır. Misafiriniz olmasa da ferah ve şık TNEXT OFFICE Co-Working alanında keyifli bir kahve içebilir ve iş konsantrasyonunuzu artırabilirsiniz.

FİRMA KURULUŞ MALİYETLERİNİZİ MİNİMİZE EDERSİNİZ.

Şirketinizi sanal ofis ile kurduğunuzda, ilk kuruluş maliyetleriniz sıfıra iner. Sanal ofis kiralamak, fiziksel bir ofis kiralamaktansa maliyet açısından çok daha avantajlıdır. İş yeri kirası, depozito ve aracı komisyon bedelleri, stopaj, ofis mobilyaları, demirbaşlar, yardımcı personel ve aidat giderleri gibi aylık yönetim masrafları karşınıza çıkmaz. Bu sayede işinizi geliştirmek için daha çok reklam bütçesi ayırabilirsiniz.

Rutin ofis giderlerinden kurtulmak ve bahsettiğimiz sanal ofis avantajlarından faydalanmak için sanal ofis adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

  • Posted by TNEXT Blogger
  • On 11 Nisan 2022
  • 0 Comment
Konuşmaya Başla
İletişime geç
Merhaba 🙋‍♀️
Detaylı bilgi için yardımcı olabiliriz 👋