sanal ofis hazır ofis

istanbul sanal ofis sanal ofis kiralama kadıköy sanal ofis sanal ofis sanal ofis nedir sanal ofis kiralama hazır ofis kiralama sahibinden ofis sahibinden kiralık ofis göztepe hazır sanal ofis en iyi sanal ofis en iyi hazır ofis prestijli sanal ofis prestijli hazır ofis ucuz sanal ofis

S.S.S

SANAL OFİS

Sıkça Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular sayfamız ile aklınızda hiçbir soru işareti kalmamasını istiyoruz.

0 +
Company Joined

Sanal Ofis hizmetlerimizde minimum kontrat süresi 6 aydır. Hazır Ofis sözleşmelerimizde kontrat süremiz en az 1 yıl olmakla beraber, proje bazlı çalışan firmalar için özel teklifler sunabiliyoruz.

Hazır Ofislerimiz farklı metrekarelerlerde olup, ekip sayınız ve ihtiyaçlarınıza uygun şekilde sizlere hizmet vermektedir.

 

Firmanıza ait mevcut numaranızı, resepsiyonumuza tanımlıyoruz ve gelen aramalarınızı bu hat üzerinden yanıtlayıp size yönlendiriyoruz.

 

Hazır Ofis ya da Sanal Ofis hizmetlerimizde kurulum ücreti talep edilmemektedir. Sadece hazır ofis hizmetlerimizde 1 kira bedeli depozito alınmaktadır.

 

Ofisinizi resmî tatil günleri de dahil olmak üzere 7/24 kullanabilirsiniz.

 

Business İstanbul Plaza içerisinde, sizin ve misafirleriniz için kafe, restoran ve sosyal dinleme alanları bulunmaktadır.

 

7/24 kullanımlı merkezimizde sınırsız çay, kahve ve ikramlarımızdan self servis olarak faydalanabilirsiniz. Mesai saatlerinde sizleri ziyarete gelen misafirleriniz için ikram hizmetimiz mevcuttur.

 

Business İstanbul Plaza ve Tnext Office içerisinde güvenliğin sağlanması için 7/24 kapalı devre kamera sistemleri ile izleme yapılmakta ve kayıt altına alınmaktadır. Ayrıca plaza girişinde kartlı geçiş sistemi ve güvenlik personeli bulunmaktadır.

 

Plazamızda güvenlikli ve kapalı otopark hizmetleri sunulmaktadır.

 

Şirket kuruluş işlemlerinizden sonra 5 gün içerisinde Vergi Dairesinden memurlar kurumumuzu ziyaret ederler. Bu süreç içerisinde TNEXT OFFICE yetkilimiz Vergi Dairesi memurlarına istediği bilgileri paylaşır ve işlemler sonuçlanana kadar refakat eder. Sonuçlandıktan sonra sizleri bekletmeden bilgilendirirler. Yoklama sürecinde ofisimizde bulunmanız gerekmektedir.