fbpx

Tekno Girişimci Kredisi

//

admin

Tekno Girişimci Kredisi 500.000 TL

Bilişim ve Yazılım sektörü için Halkbankası Tekno Girişimci Kredisi sunuyor. Halkbankası’nın, 500.000 TL kredi ve ilk 6 ay ana para ödemesiz olarak sunduğu Tekno Girişimci Kredisi 60 ay vadeli. Yazılım firmaları için kredi imkanı sunan Halkbank’ın 500.000 TL’lik kredisinin detayları yazımızda.

Tekno Girişimci Destek Kredisi ile sektörde faaliyet gösteren firmalara mal ve hizmet alımı, maaş ödemesi, kira ödemesi, işletme giderleri, ofis malzemeleri ve ekipmanları, yazılım / donanım ve program alımlarının finansmanını karşılamalarına destek oluyor.

Tekno Girişimci Kredisi, aşağıdaki üç kriterden en az birini sağlayanlar işletmeler için geçerli olacak. Kredinin kullanılabilmesi için; mevcutta şirketini olan şirketlerinde dışında yeni şirket kuracak olanlarıda kapsamaktadır.

  • Bilişim ve Yazılım sektöründe faaliyet gösteren veya bu sektörde faaliyet göstermek üzere kurulan firmalar,
  • TÜBİTAK, KOSGEB veya Bakanlık gibi kamu kurum ve kuruluşlarının teknoloji odaklı hibe/destek programlarından yararlanmaya hak kazanmış girişimciler,
  • Teknoloji Geliştirme Bölgeleri’nde (Teknokent/Teknopark vb.) faaliyet gösteren girişimciler.

    Tekno Girişimci Destek Kredisi kullanmaya hak kazanıyor.

Tekno Girişimci Kredisi için Halkbank şu şekilde örneklendirme yapıyor;
yazılım, donanım geliştirme, mobil teknolojileri ve uygulamalarının geliştirilmesi gibi özellikle teknolojik ürün/uygulama fikirlerini faaliyete geçirmek isteyen girişimciler gibi.

500.000 TL Kredi

Kredi Limiti : 500.000 TL

Kredi Vadesi : 6 ay ana para ödemesiz, 60 ay vade

Türü : Taksitli İşletme Kredisi

Sanal Ofis
Tekno Girişimci Kredisi, 500.000 TL Kredi 60 Ay Vade

Kredi Başvurusu

Başvurular Halkbank websitesi üstünden, 0850 222 0400 çağrı merkezi veya şubelerden yapılabilir.

Başvuru yapmak için TIKLA.

Şirketini Kur

Şirketini kurmak için; TNEXT OFFICE’in en uygun maliyetle gerekli olan yasal adresini kullanabilirsin. Sana uygun Sanal Ofis paketlerini ile hemen şirketini kur. Sanal Ofis Paketleri hakkında bilgi almak için satış temsilcimizle görüşebilirsin.

teknokent firmaları için kredi, teknopark firmaları için kredi, yazılımcılar için kredi, yazılım firmaları için kredi, tekno girşimci kredisi, 500.000 TL kredi