Merdivenköy Mah. Dikyol Sk. No:2 Business İstanbul B Blok İç Kapı No:179 Kadıköy, İstanbul

YENİ NORMAL OFİS

Pandemi sürecinde değişen ihtiyaçlar nedeniyle yeni normal ofis anlayışı çıktı. “Yeni normal”de Neden Ofis Kiralama Hizmetlerini tercih etmeniz gerektiğini anlatacağız.

Covid-19 salgını, pek çok alanda olduğu gibi iş hayatını da derinden etkiledi ve bir değişim sürecini de beraberinde getirdi. Alınan sosyal mesafe tedbirleri kapsamında, yüz binlerce şirket evden çalışma modeline geçti. Çalışanların büyük bir kısmı ise, yeni normal dönemde sabit ofisler yerine sosyal mesafe kurallarına uygun daha butik ortak çalışma alanlarını kullanmaktan yana. Adres göstermek gereken durumlarda ise sanal ofisler tercih ediliyor. Siz evden çalışma modelindeyken, telefon, kargo, posta gibi aksamaması gereken işlemleriniz, TNEXT OFFICE Sanal Ofis Hizmetleri tarafından yönetiliyor.

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de ofislerde metrekare başına düşen kişi sayası azaltılıp, çalışanların uygun merkezlerde daha az kişi sayısı ile ekip kurmalarına yönelik ofis kiralama hizmeti yaygınlaştırılıyor. TNEXT OFFICE’de her metrekare arayışına hitap eden, İstanbul’un kalbindeki Business İstanbul’un 18. katında yer alan ve tamamı gün ışığı alan, ferah hazır ofis çözümleri sunuluyor.

Tnext Office’deki sosyal mesafe kurallarına göre dizayn edilmiş çalışma alanlarında, sürekli taze hava akışı sağlayan yepyeni havalandırma filtreleri, girişteki el dezenfeksiyon istasyonu, maske atık kutusu ve günlük – haftalık profesyonel temizlik hizmetleri sayesinde gönül rahatlığıyla ister hazır ofis, ister sanal ofis kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için web sitemizdeki Covid-19 tedbirlerimizi inceleyebilirsiniz.

  • Posted by TNEXT Blogger
  • On 4 Mayıs 2021
  • 0 Comment
Konuşmaya Başla
İletişime geç
Merhaba 🙋‍♀️
Detaylı bilgi için yardımcı olabiliriz 👋